Tydzień po KSW 42 odbędzie się inna ważna impreza dla polskich fanów MMA – gala Fight Exclusive Night 20. Warszawski Torwar będzie w trakcie wydarzenia gościł zarówno walczących w formule mieszanych sztuk walki, jak K-1. 

Poznaliśmy wszystkich bohaterów gali FEN 20!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Na FEN 20 zobaczymy łącznie dziewięć pojedynków. Cztery z nich odbędą się na zasadach K-1, natomiast reszta będzie ucztą dla fanów MMA. W main evencie wieczoru obejrzymy w akcji znanego kickboksera Radosława Paczuskiego, który w walce o pas mistrzowski stanie do walki z Stanisławem Zaniewskim. Spotkanie obu panów odbędzie się w kategorii wagowej do 85 kilogramów.

Organizatorzy Fight Exclusive Night 20 przygotowali dla kibiców dwie walki rewanżowe. W jednej staną naprzeciw Krzysztof Kułak z Michałem Tarabańką (w formule MMA), a w drugiej, w K-1, Arkadiusz Wrzosek skonfrontuje się z Arturem Bizewskim.

Łącznie na FEN 20 zobaczymy trzy pojedynki o pasy mistrzowskie. Jeden z nich odbędzie się na zasadach mieszanych sztuk walki.

Przypominamy, że podczas opisywanej gali miało dojść do walki pomiędzy Tymoteuszem Świątkiem a Pawłem „Trybsonem” Trybałą. Temu drugiemu nie udało się jednak wyleczyć urazu i ostatecznie wypadł z fight cardu.

– „Bardzo na tym ubolewam, bo to zestawienie, które zrobiło sporo szumu wokół naszej organizacji. Rozmawiałem z Pawłem, nie jest w stanie trenować, ostatnie kilka dni spędził w gabinetach lekarskich i niestety wieści nie były optymistyczne. Wyszliśmy z założenia, że nie było sensu szukania przeciwnika dla Świątka na szybko, bo kibic mógłby poczuć się oszukany. Do tego starcia dojdzie, ale w innym terminie. Na dzień dzisiejszy mogę obiecać, że obu zawodników zobaczymy w klatce FEN jeszcze w 2018 roku” – powiedział „Polsatowi Sport” prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Karta walk FEN 20:
  • Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski -85 kg formuła K-1*
  • Mateusz Rębecki VS Marian Ziółkowski -70 kg*
  • Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek +95 kg formuła K-1*
  • Anatolij Litwinow VS Andrzej Grzebyk – 84 kg
  • Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka -84 kg
  • Daniel Torres VS Kamil Łebkowski -66 kg
  • Michał Tarabańka VS Krzysztof Kułak -84 kg
  • Rafał Korczak VS Marcin Szreder +95 formuła K-1
  • Adrian Błeszyński VS Alan Kwieciński -77 kg K-1

Gwiazdką oznaczone zostały walki o pasy mistrzowskie FEN.

etoto bonus na mundial