Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się gala RCC Boxing Promotions, podczas której zobaczymy w akcji Polaka Marcina Łazarza. Wojownik z kraju nad Wisłą zmierzy się z niepokonanym w MMA Ivanem Shtyrkovem!

Poważne wyzwanie dla polskiego zawodnika

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Dla Łazarza, który w karierze stoczył 16 pojedynków, z czego 11 wygrał, będzie to najpoważniejsze do tej pory wyzwanie w formule mieszanych sztuk walki. Najbliższy rywal Polaka jest jednym z najlepszych rosyjskich wojowników. Jeszcze ani razu nie schodził z oktagonu na tarczy.

Popularny „Hulk”, bo tak mówi się na Ivana Shtyrkova, może w najbliższym czasie występować dla federacji UFC. Media branżowe piszą na ten temat coraz więcej i sporo wskazuje na to, iż nie jest to już tylko niepotwierdzone plotki. Na razie jednak nie ma żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Być może coś zostanie ogłoszone już po gali RCC Boxing Promotions, która odbędzie się 24 lutego.

– „Długo trzeba było czekać na oficjalne ogłoszenie, ale jak widać warto. Jest to walka, jaką lubię, podnosząca status w MMA. Mogę jeszcze dodać, że pojedynek odbędzie się w oktagonie, czyli na plus” – mówi przed walką Marcin Łazarz.

Rosyjski przeciwnik polskiego wojownika wygrywał, między innymi, z Satoshim Ishiim, oraz Antonio Silvą. Swego czasu mówiło się o jego starciu z innym z biało-czerwonych, Michałem Andryszakiem. Ostatecznie jednak nie doszło do spotkania w klatce obu tych panów.

Najbliższego rywala Łazarza możecie obejrzeć poniżej. Tutaj cały, niedawno stoczony pojedynek z Kristianem M’Pumbu.

etoto bonus na mundial