Marcin Żywica nie odniósł zwycięstwa w swojej pierwszej walki dla cenionej amerykańskiej organizacji Bellator. Sędzia nie pozwolił Polakowi wyjść do drugiej rundy.

Porażka Żywicy w debiucie w Bellatorze!
Porażka Żywicy w debiucie w Bellatorze!

Wojownik z naszego kraju zmierzył się na imprezie w Londynie z Jahreau Shepherdem. Przed tym pojedynkiem miał na koncie zaledwie dwa pojedynki, oba wygrane, jednak rozegrane w bardzo dużym odstępie czasowym.

Olsztynianin swój ostatni pojedynek rozpoczął bardzo dobrze. Można było widać jego zaangażowanie i chęć wygrania walki. Przeciwnik wyraźnie był zdezorientowany dobrą postawą Polaka, gdyż przez sporą część pierwszej rundy całkowicie oddał mu inicjatywę.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Niestety, wystarczyła chwila nieuwagi, by Żywica zaprzepaścił życiową szansę. Anglik w końcówce pierwszej rundy posłał naszego fightera na deski, a następnie starał się go wypunktować w parterze. Polakowi udało się przetrwać natarcie oponenta i dotrwać do końca pierwszej rundy. Druga już się jednak nie odbyła.

Sędzia podjął decyzję o przerwaniu walki po tym, jak sprawdził rozciętą twarz Żywicy. Reprezentant naszego kraju odniósł w ten sposób pierwszą porażkę w karierze i niewykluczone, że tym samym przekreślił swoje szanse na zakontraktowanie kolejnych walk dla Bellatora.

Marcin Żywica debiutował w MMA podczas gali PAMMA 1 w Suszu. Było to dokładnie w 2010 roku, czyli już 8 lat temu. Drugi zawodowy pojedynek Polak zaliczył w tym roku, pokonując Karla Donaldsona.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here