Znamy już komplet pojedynków, które będzie można obejrzeć podczas czerwcowej gali KSW 44. Kartę walk uzupełnili właśnie Łukasz Rajewski oraz Leo Zulić!

Polsko-chorwacki pojedynek ostatnią walką KSW 44!
Polsko-chorwacki pojedynek ostatnią walką KSW 44!

Impreza w Ergo Arenie odbędzie się 9 czerwca, dlatego można było się spodziewać, że w końcówce maja będziemy znali już pełny skład zawodników, których będzie można obejrzeć podczas KSW 44.

Łukasz Rajewski na najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki miał zmierzyć się z Bartłomiejem Koperą. Ten drugi ma jednak problemy zdrowotne i wiadomo, iż nie byłby w stanie wziąć udziału w pojedynku w oktagonie.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Leo Zulić to solidny zawodnik z Chorwacji, który przegrał w zawodowej karierze tylko jedną walkę z ośmiu stoczonych. Warto dodać, że prawie wszystkie wygrane kończył przed czasem, a ostatnio dwóch z trzech rywali posyłał na deski już w pierwszych rundach!

Rajewskiego kibice ostatni raz podziwiali w akcji na KSW 41 w pojedynku z Salahdine’em Parnasse. Polak przegrał to starcie na punkty, ale pokazał się na tyle dobrze, że właściciele federacji postanowili dać mu kolejną szansę.

Na KSW 44 obejrzymy w walce wieczoru Mariusza Pudzianowskiego oraz Karola Bedorfa. W trakcie gali dojdzie również do pojedynku o pas, gdzie spotkają się ze sobą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Tym razem nie zabrakło też freak fightu. Zobaczymy w nim Tomasza Oświecińskiego i Erko Juna, bośniacką gwiazdę muzyki rozrywkowej.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here