Kibice poznali kolejną parę, którą obejrzymy w akcji podczas zbliżającej się, kwietniowej gali KSW 43. Antun Racić zmierzy się w Hali Stulecia z Kamilem Selwą. Impreza startuje już 14 kwietnia! 

Polsko-chorwacki pojedynek na KSW 43

Walka odbędzie się w limicie kategorii koguciej. Chorwacki wojownik ma do tej pory jeden pojedynek dla polskiej organizacji. Podczas imprezy KSW 40, która odbyła się w irlandzkim Dublinie, popularny „Killer” wygrał na punkty z Pawłem Polityłą.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

27-latek z Dubrovnika wiele walk kończy przed czasem. Na 19 zwycięskich pojedynków tylko kilka kończyło się werdyktem sędziów. Chorwat znany jest przede wszystkim z tego, że świetnie radzi sobie w parterze i to głównie w tym elemencie walki będzie chciał zagrozić Polakowi na KSW 43.

Kamil Selwa z pewnością najbardziej zapadł kibicom w pamięci po super walce z Anzorem Azhievem, która odbyła się na KSW 38. 23-latek z Rzeszowa nieznacznie przegrał tamten pojedynek, jednak jego występ został uznany za jeden z lepszych całej imprezy.

Selwa ma na swoim koncie 10 zwycięstw i 6 porażek. Podczas MMA Trophy efektownie znokautował Emila Hartsnera. Jego wysokie kopnięcie zostało uznane za najładniejsze w roku 2014.

KSW 43 odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu. W main evencie zobaczymy w akcji Damiana Janikowskiego, który sprawdzi aktualną formę byłego mistrza BAMMA i EFC, Yannicka Bahatiego. Transmisja KSW 43 dostępna będzie w systemie PPV – zarówno online, jak i u najlepszych operatorów telewizji kablowych w naszym kraju.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here