Wszystko wskazuje na to, że Adam Maciejewski doczeka się swojego debiutu w walce dla organizacji Bellator MMA. Polak wystąpi na tej samej imprezie, co legenda mieszanych sztuk walki, Fiodor Jemieljanienko!

Polak wystąpi na wielkiej gali. W walce wieczoru Fiodor Jemieljanienko!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Maciejewski jest jednym z najbardziej doświadczonych Polaków w MMA. W tej formule swoją przygodę zaczynał już w 2003 roku. Do tej pory w zawodowej karierze wygrał 13 pojedynków, a przegrał 6.

Popularny „Maja” związał się z Bellator MMA w lutym 2017 roku. Swój debiut dla organizacji miał odnotować w walce z Prince’em McLeanem na gali Bellator 175. Do walki ostatecznie nie doszło, a wszystko przez zły stan zdrowia oponenta Polaka.

Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekamy się powrotu Maciejewskiego do oktagonu. Rywalem naszego rodaka będzie Robert Morrow, który ma na swoim koncie ponad 40 pojedynków!

Maciejewski podczas Bellator 198 w Rosemont wystąpi w bardzo zacnym gronie. W main evencie wieczoru dojdzie do starcia dwóch prawdziwych legend MMA – Fiodora Jemieljanienki z Frankiem Mirem!

Najbliższy rywal Polaka znany jest z efektownych nokautów. Większość wygranych walk kończył przed czasem, ale wydaje się, że to „Maja” będzie faworytem zarówno ekspertów, jak i bukmacherów.

Impreza Bellator 196 odbędzie się 28 kwietnia 2018 roku, czyli już po KSW 43. W kwietniu dojdzie także do starcia o pas mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk w roli głównej. Wydaje się zatem, że w czwartym miesiącu roku żaden miłośnik MMA z Polski nie będzie mógł narzekać na nudę!

etoto bonus na mundial