W rozpisce imprezy ACB 88, która odbędzie się 16 marca w australijskim Brisbane, pojawił się reprezentant naszego kraju, Karol Celiński. Rywalem polskiego fightera będzie Luke Barnatt.

Polak wystąpi na gali w Australii!
Polak wystąpi na gali w Australii!

Fighter z Olsztyna obecnie znajduje się w wysokiej formie. Odniósł ostatnio aż trzy zwycięstwa z rzędu, pokonując Łukasza Parobca, Vinny’ego Magalhaesa oraz Maxima Futina. Warto przypomnieć, że ostatnią porażkę Celiński odnotował w pojedynku z Tomaszem Narkunem.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Kim jest Luke Bernatt? To angielski zawodnik, jaki prezentuje nierówną formę. Potrafi zwyciężać poprzez efektowny nokaut, by za kilka miesięcy przez prosty błąd polec w walce, w której był faworytem. Zawodnik już promuje swoje czerwcowe starcie w mediach społecznościowych. Oto jego post o ACB 88 umieszczony na Instagramie:

Ostatni raz polscy fani sportów walki mogli oglądać w akcji „Cebulę” na DSF Kickboxing Challenge 14. Dzięki zwycięstwu tego zawodnika reprezentacja Polski odniosła zwycięstwo w meczu międzynarodowym z Rosją.

Celiński na Facebooku napisał dość lakoniczną wiadomość na temat swojego występu w Australii. – „Będziemy się bić!” – czytamy w poście Polaka umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym.

Galę ACB 88 będzie można z pewnością obejrzeć w internecie. Odbędzie się ona 16 czerwca. Szczegółowa rozpiska imprezy prawdopodobnie pojawi się w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Jak oceniacie szansę Celińskiego w pojedynku z doświadczonym Anglikiem? Jest szansa, że Polak zatriumfuje w Australii?

etoto bonus na mundial