Michał Oleksiejczuk do 30 grudnia tego roku nie będzie mógł wystąpić w żadnej oficjalnej gali organizowanej przez UFC. Federacja wydała taką decyzję po tym jak w organizmie Polaka wykryto niedozwolone substancje.

Polak oficjalnie zawieszony przez UFC!
Polak oficjalnie zawieszony przez UFC!

Oleksiejczuk w największej organizacji MMA na świecie zadebiutował w grudniu ubiegłego roku. W pojedynku numer jeden dla UFC udało mu się wyjść zwycięsko, a jego łupem padł Khalila Rountree. Po gali w Las Vegas pobrano próbkę krwi naszego reprezentanta, w której wykryto klomifen, to jest niedozwoloną substancje przez USADA.

Nikt nie spodziewał się innego scenariusza niż zawieszenie Oleksiejczuka. Ultimate Fighting Championship oficjalnie już ogłosiło, że zawodnik z naszego kraju nie będzie mógł wystąpić podczas żadnej gali organizowanej przez UFC w tym roku.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Z racji tego, że substancja wykryta została u Polaka w grudniu 2017, dyskwalifikacja potrwa równy rok od tego incydentu.

Michał Oleksiejczuk w karierze odniósł zaledwie dwie porażki na piętnaście walk. Do niedawna związany był z federacją FEN, w której zaliczył świetną passę 10 zwycięstw z rzędu. Zawodnik przebywa obecnie w Polsce, trenuje w sali treningowej należącej do klubu Górnik Łęczna.

Już w lipcu czeka nas pojedynek w UFC z udziałem osoby z naszego kraju. Przypominamy, że to właśnie w wakacje Joanna Jędrzejczyk będzie miała szansę zrehabilitować się kibicom po dwóch porażkach z Rose Namajunas.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here