Miesha Tate, jedna z najseksowniejszych kobiet w świecie MMA, została zaatakowana przez dużego, agresywnego psa. Być może nie pisałyby o tym zagraniczne media, gdyby nie fakt, że zawodniczka jest obecnie w ciąży! 

O niebezpiecznej sytuacji Tate napisała na swoim profilu w portalu społecznościowym Facebook. Zawodniczka znajdowała się na spacerze ze swoim pupilem, gdy ten został zaatakowany przez czworonoga rasy cane corso.

– Uciekł z podwórka i pobiegł za moim psem. Po mowie ciała widziałam, że on nie chce się bawić. Zanim zdałam sobie z tego sprawę, to on zaatakował Skootera. Zaczęłam z nim walczyć. Odepchnęłam go, złapałam mojego psa i uciekłam – opowiada seksowna fighterka.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Zawodniczka nie uniknęła obrażeń, ale na szczęście nie są one zbyt groźne. Co najważniejsze, atak psa nie wpłynął żaden sposób na ciążę Mieshy. Jej pupil także czuje się dobrze, chociaż można przypuszczać, że w najbliższym czasie, podobnie jak jego właścicielka, będzie odczuwał duży niepokój przy spotkaniach z większymi okazami psów.

So this happened a few days ago, my dog Skooter and I were out for a walk around the neighborhood when a Cane Corso…

Publié par Miesha Tate sur lundi 19 mars 2018

Tate czuje spore wyrzuty sumienia, że dała się sprowokować i postanowiła walczyć z agresorem, zamiast po prostu uciekać. Nie ukrywa jednak, iż nadal jest w niej duch walki, którego w niektórych sytuacjach po prostu trudno jest wypędzić.

– Później część mnie poczuła się winna, że stworzyłam tak duże zagrożenie dla dziecka, które noszę w brzuchu. To jednak był instynkt i nie miałam czasu na myślenie. Jestem pewna, że za każdym razem zareagowałabym tak samo. Dwie rzeczy mnie jednak zaskoczyły. Po pierwsze, że w ciąży nadal potrafię się szybko ruszać, a po drugie, że wciąż jest we mnie duch walki – czytamy na profilu zawodniczki.

Miesha Tate to mistrzyni federacji UFC. Obecnie ma 31 lat i znajduje się w siódmym miesiącu ciąży.

etoto bonus na mundial