Michał Andryszak wyraził gotowość wzięcia udziału w walce z Philipem de Friesem podczas gali KSW 43 we Wrocławiu. Federacja na razie nie potwierdziła oficjalnie zakontraktowania tego pojedynku. 

Philip de Fries zmierzy się z Andryszakiem na KSW 43?

De Fries w KSW

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Philip De Fries jest 31-letnim zawodnikiem MMA, mającym za sobą występy w takich organizacjach jak UFC. Kilka dni temu podpisał umowę z polskim KSW, dlatego właśnie było bardzo prawdopodobne, że zobaczymy go przy okazji wydarzenia w Hali Stulecia we Wrocławiu.

KSW 43 – poznaliśmy kolejną walkę?

Mimo że nie ma jeszcze żadnych oficjalnych komunikatów, wiele wskazuje na to, iż podczas gali KSW zobaczymy starcie Soldicia z utytułowanym 24-latkiem Plessisem. Stawką walki ma być mistrzowski pas wagi półciężkiej.

Michał Andryszak, który ma już na swoim koncie występy dla KSW, ogłosił w mediach społecznościowych, że chciałby zmierzyć się z nowo zakontraktowanym kolegą po fachu. Nikt z federacji nie potwierdził jednak jeszcze chęci organizacji tego typu pojedynku.

Witamy w KSW . Ty bez przeciwnika , ja bez pracy , Hala w Wrocław czeka na kolejną gale… Zróbmy to ❗❗❗🥊🔝🏆Welcome in…

Publié par Michał "Longer" Andryszak sur jeudi 8 février 2018

Do tej pory mówiło się o tym, że Andryszak najbliższą walkę stoczy dopiero w drugim półroczu. Jego rywalem miał być zwycięzca starcia Bedorf kontra Pudzianowski. Kto wie, być może KSW rzeczywiście zorganizuje spotkanie „Longera” z doświadczonym wojownikiem z Wielkiej Brytanii.

Kiedy następne KSW?

Najbliższa gala odbędzie się 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Obejrzyj transmisję z KSW 42 online! Jeżeli chodzi o wrocławskie wydarzenie, zaplanowano je na 14 kwietnia bieżącego roku w Hali Stulecia.

etoto bonus na mundial