Norman Parke po zwycięstwie w KSW 43 szuka kolejnych rywali. W portalu społecznościowym zapytał fanów, jakie mają zdanie na temat jego ewentualnego starcia z Grzegorzem Szulakowskim. Czyżby zdradził, jakie plany na przyszłość mają włodarze federacji?

Parke vs. Szulakowski - kolejny pojedynek w KSW?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Parke podczas KSW 43 w Hali Stulecia we Wrocławiu rozprawił się z Łukaszem Chlewickim. Doświadczony zawodnik z Polski musiał uznać wyższość Irlandczyka, chociaż ten nie był w stanie zakończyć pojedynku przed czasem, wygrywając na punkty po werdykcie sędziów.

Były fighter UFC przed kwietniową galą miał za sobą nie najlepszy okres, podczas którego doznał dwóch porażek z Mateuszem Gamrotem. Zmotywowany ostatnim zwycięstwem ma „chrapkę” na kolejny pojedynek, a na swoim Facebooku zapytał fanów, czy chcieliby obejrzeć jego walkę z udziałem Grzegorza Szulakowskiego.

Dlaczego właśnie czerwonowłosy wojownik z Namysłowa? Bo on także nie dał rady „Gamerowi” w swoim ostatnim pojedynku, którego stawką był tytuł mistrzowski KSW. Być może Parke ewentualnym zwycięstwem z Szulakowskim chciałby zapewnić sobie przepustkę do kolejnego starcia o pas.

Zawodnicy MMA lubią wchodzić ze sobą w słowne dyskusje w portalach społecznościowych, jednak bardzo często ich nieoficjalne zestawienia zamieszane w profilach okazują się mieć przełożenie na rzeczywistość. Czy tak będzie i w tym przypadku? Przekonamy się o tym niebawem, jednak występ Irlandczyka już podczas KSW 44 raczej jest mało prawdopodobny.

#parkevszuli 🔥🔥🔥 Czy chcesz zobaczyć tę bitwę😳? #parkevszuli 🔥🔥🔥would you like to see this battle😳?

Publiée par 'Stormin' Norman Parke sur mardi 17 avril 2018

A co wy sądzicie o takim pojedynku? Chcielibyście zobaczyć tę bitwę? 🙂

etoto bonus na mundial