9 czerwca w Ergo Arenie gala KSW 44. Największe firmy bukmacherskie wspólnie ze swoimi ekspertami opracowały już kursy na to wydarzenie. Kto ma największe szanse na sukces w najbliższą sobotę? Jak na tle Bedorfa wypada Pudzianowski?

Oficjalny plakat KSW 44
Oficjalny plakat KSW 44

Typy na KSW 44 pojawiły się po raz pierwszy w internecie już dość dawno temu, jednak dopiero teraz mamy okazję przyjrzeć się notowaniom wszystkich zawodników, którzy w sobotę wystąpią w Ergo Arenie. Jak nietrudno się domyślić, wśród typerów największym zainteresowaniem cieszy się obstawianie zwycięzców pojedynków Mariusz Pudzianowski – Karol Bedorf oraz Tomasz Oświeciński versus Erko Jun.

Pudzianowski vs. Bedorf kto wygra?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Kursy bukmacherskie to bardzo dobry prognostyk, ponieważ bierze się w nich pod uwagę niemal wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na ostateczny rezultat danego wydarzenia sportowego.

Według bukmacherskich ekspertów, to Karol Bedorf ma większe szanse na odniesienie sukcesu w walce wieczoru KSW 44. Za zwycięstwo tego zawodnika płaci się tylko około 40 groszy za wydaną złotówkę, natomiast w przypadku Pudziana – zysk może w takim samym przypadku wynieść 1,40 PLN!

Najbardziej wyrównane walki KSW 44

Przeglądając aktualne oferty bukmacherów takich jak Fortuna, można także ze sporym prawdopodobieństwem stwierdzić, które pojedynki będą najbardziej wyrównane podczas najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki. Na tę chwilę prawie takie same kursy w przypadku zwycięstwa pierwszego, jak i drugiego wojownika znaleźć można w następujących starciach:

  • Gracjan Szadziński vs Paul Redmond
  • Łukasz Rajewski vs Leo Zulic
  • Chris Fields vs Wagner Prado
Kursy na KSW 44
Kursy na KSW 44

Komu nie daje się nawet nadziei? 

Skoro są główni faworyci, muszą być również tacy, na których mało kto stawia. Po analizie opinii znawców MMA oraz ofert bukmacherów, z całą pewnością można stwierdzić, że nikłe szanse na zwycięstwo daje się chociażby Marianowi Ziółkowskiemu. Po pierwsze, będzie to jego debiut w KSW, a po drugie – walczył stosunkowo niedawno temu i niewykluczone, że jeszcze nie do końca zregenerował siły.

Wśród outsiderów znajduje się też Martin Zawada. Jego rywalem będzie Michał Materla i to właśnie on zaliczany jest do głównego faworyta tego pojedynku. Jeżeli macie inne zdanie na temat możliwych scenariuszy tej walki, na pewno zagranie na przekór prognozom bukmacherów bardzo wam się opłaci!

Freak fight KSW 44. Kto wygra?

Z freak fightami jest trochę jak z disco polo. Teoretycznie, nikt się nie interesuje, jednak w praktyce… wiadomo. Pojedynek aktora z piosenkarzem wydaje się brzmieć nieco komicznie, ale przyciąga uwagę wielu osób z całej Polski. Mimo że Oświeciński ma już za sobą debiut w MMA, i to zwycięski, a jego najbliższy rywal dopiero od stycznia trenuje mieszane sztuki walki, bukmacherzy stawiają właśnie na gościa z zagranicy.

Na tę chwilę zwycięstwo Oświcińskiego to kurs 2,60, a Erko Juna – 1,44. Różnica jest zatem na papierze wyraźnie widoczna. A jak będzie w oktagonie? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

etoto bonus na mundial