Podczas KSW 44 zobaczymy w akcji Tomasza Oświecińskiego, który zmierzy się z Erko Junem. Popularny „Strachu” ma za sobą pierwszą prowokację w kierunku swojego najbliższego przeciwnika. Zobaczcie, o co dokładnie poszło!

Polscy kibice mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć w oktagonie Erko Juna podczas KSW 43. Bośniacka gwiazda muzyki i trener personalny po rozmowie z Mateuszem Borkiem w efektowny sposób rozerwał swoją koszulkę, a następnie stanął twarzą w twarz ze „Strachem”. Muskulatura zawodnika miała prawo zrobić wrażenie, ale to nie to zauważył Oświeciński.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Aktor znany z filmów Patryka Vegi udostępnił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie najbliższego rywala, na którym wyraźnie widać, że jego koszulka była już wcześniej rozcięta, aby ułatwić mu „przedstawienie”. Na komentarz Oświecińskiego w tej kwestii nie trzeba było długo czekać. Oczywiście, komentarz ma dość prowokacyjny wydźwięk.

– Czy tak robią prawdziwi faceci, by móc rozerwać swoją koszulkę? Mam nadzieję, że następnym razem zrobisz to na serio – pisze jeden z bohaterów najbliższego KSW.

KSW 44 odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie. W walce wieczoru obejrzymy Mariusza Pudzianowskiego i Karola Bedorfa. Na razie wiadomo, że w tym wydarzeniu odbędzie się jeden „freak fight” i będzie to właśnie spotkanie Oświecińskiego z Junem, który jeszcze nigdy nie walczył w oktagonie, a MMA trenuje od… stycznia tego roku.

PL 🇵🇱: Czy tak robią prawdziwi faceci, by móc rozerwać swoją koszulkę??? 😂Mam nadzieję, że następnym razem zrobisz to…

Publiée par Tomasz Oświeciński sur lundi 30 avril 2018

etoto bonus na mundial