Niecałe dwie minuty trwała ostatnia walka Oskara Piechoty z Timem Williamsem. Walka polskiego wojownika odbyła się podczas gali UFC Fight Night 126.

Oskar Piechota znów wygrywa w UFC! [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Od początku starcia widać było, że do jego rozstrzygnięcia nie będzie potrzeba decyzji punktowych sędziów. Chwilę po rozpoczęciu walki Polak kilka razy obłożył rywala mocnymi ciosami, a następnie Amerykanin zrewanżował się mocnym kopnięciem, po którym Piechota przez paręnaście sekund oddał inicjatywę.

„Imadło” z Williamsem rozprawił się dokładnie po minucie i 54 sekundach. Wykorzystał swój mocny prawy i posłał na deski oponenta. Ten nie był już w stanie kontynuować pojedynku, a drugie zwycięstwo Polaka w UFC stało się faktem.

Oskar Piechota w UFC

Oskar Piechota to jedna z największych nadziei polskiego MMA. Zawodnik ma na swoim koncie już 12 walk, z czego tylko jednej nie udało mu się zakończyć zwycięstwem. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie będzie mógł ponownie wystąpić dla organizacji UFC, ale nokaut z ostatniej gali na pewno przybliżył go do pojedynków z bardziej cenionymi i wymagającymi przeciwnikami.

Oskar Piechota vs. Tim Williams

What a way to get underway at UFC Austin! Oskar Piechota with the early finish on UFC Fight Pass.

Publié par UFC sur dimanche 18 février 2018

Urodzony w Gdańsku zawodnik zadebiutował w największej federacji mieszanych sztuk walk właśnie w swoim rodzinnym mieście. Udało mu się wówczas pokonać Jonathana Wilsona, dzięki czemu postanowiono dać mu szansę na dalsze występy.

Podczas UFC Fight Night 126 wystąpił także inny z naszych rodaków, Marcin Tybura. Ten jednak przegrał swoją walkę z Derrickiem Lewisem.

etoto bonus na mundial