To już pewne. Ariane Lipski podczas KSW 42 zmierzy się z argentyńską wojowniczką Silvana Gomez Juarez. Starcie obu pań będzie pojedynkiem o tytuł mistrzowski w wadze muszej! 

Oficjalnie: KSW zaprezentowało rywalkę Lipski!

Walka drapieżnych wojowniczek

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Nieoficjalne informacje od pewnego czasu krążące w sieci okazały się prawdziwe. Rzeczywiście Konfrontacja Sztuk Walki związała się z Silvaną Juarez. Zawodniczka pochodzi z Argentyny i do tej pory w zawodowej karierze MMA przegrała zaledwie jeden raz!

The Violence Queen„, która jest już swego rodzaju weteranką KSW, jest niepokonana w oktagonie od 2015 roku. Na KSW 39 zdobyła pas wagi muszej, pokonując Dianę Belbitę, a na kolejnej gali, która odbyła się w Dublinie, obroniła tytuł mistrzowski przez poddanie w starciu z Marianą Morais.

Była rugbystka

Najbliższa przeciwniczka Lipski jest mistrzynią w w kickboxingu oraz wushu. Co ciekawe, przez 6 lat zawodowo grała w… rugby.

Pojedynek o pas wagi muszej skompletował oficjalną rozpiskę zbliżającego się KSW 42, które odbędzie się 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Wejściówki na galę sprzedają się znakomicie, o czym informował ostatnio Maciej Kawulski.

Brazylia 🇧🇷 i Argentyna 🇦🇷 od lat rywalizują na wielu polach. Na KSW 42 Łódź dojdzie do kolejnej odsłony tego starcia. — Produits présentés : KSW 42 – Bilety et WW.KSWTV.COM.

Publié par KSW sur vendredi 16 février 2018

KSW 42 – kto będzie walczył?

Podczas łódzkiej Konfrontacji Sztuk Walki obejrzymy w akcji, między innymi, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, Mameda Khalidova, Tomasza Narkuna oraz Michała Materlę. Wydarzenie startuje o godzinie 20. Warto już teraz dowiedzieć się, gdzie obejrzeć KSW 42 online!

Silvana Juarez miała 9 marca występować podczas gali LFA 35 w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie ta walka nie dojdzie do skutku, chociaż nigdzie nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

etoto bonus na mundial