To już pewne. Ariane Lipski podczas KSW 42 zmierzy się z argentyńską wojowniczką Silvana Gomez Juarez. Starcie obu pań będzie pojedynkiem o tytuł mistrzowski w wadze muszej! 

Oficjalnie: KSW zaprezentowało rywalkę Lipski!

Walka drapieżnych wojowniczek

Nieoficjalne informacje od pewnego czasu krążące w sieci okazały się prawdziwe. Rzeczywiście Konfrontacja Sztuk Walki związała się z Silvaną Juarez. Zawodniczka pochodzi z Argentyny i do tej pory w zawodowej karierze MMA przegrała zaledwie jeden raz!

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

The Violence Queen„, która jest już swego rodzaju weteranką KSW, jest niepokonana w oktagonie od 2015 roku. Na KSW 39 zdobyła pas wagi muszej, pokonując Dianę Belbitę, a na kolejnej gali, która odbyła się w Dublinie, obroniła tytuł mistrzowski przez poddanie w starciu z Marianą Morais.

Była rugbystka

Najbliższa przeciwniczka Lipski jest mistrzynią w w kickboxingu oraz wushu. Co ciekawe, przez 6 lat zawodowo grała w… rugby.

Pojedynek o pas wagi muszej skompletował oficjalną rozpiskę zbliżającego się KSW 42, które odbędzie się 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Wejściówki na galę sprzedają się znakomicie, o czym informował ostatnio Maciej Kawulski.

Brazylia 🇧🇷 i Argentyna 🇦🇷 od lat rywalizują na wielu polach. Na KSW 42 Łódź dojdzie do kolejnej odsłony tego starcia. — Produits présentés : KSW 42 – Bilety et WW.KSWTV.COM.

Publié par KSW sur vendredi 16 février 2018

KSW 42 – kto będzie walczył?

Podczas łódzkiej Konfrontacji Sztuk Walki obejrzymy w akcji, między innymi, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, Mameda Khalidova, Tomasza Narkuna oraz Michała Materlę. Wydarzenie startuje o godzinie 20. Warto już teraz dowiedzieć się, gdzie obejrzeć KSW 42 online!

Silvana Juarez miała 9 marca występować podczas gali LFA 35 w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie ta walka nie dojdzie do skutku, chociaż nigdzie nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here