Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Narkunem w main evencie łódzkiej gali KSW 42. Federacja opublikowała materiał wideo z oficjalną zapowiedzią starcia, które zaplanowano na późny wieczór 3 marca!

Oficjalna zapowiedź main eventu KSW 42 [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Łódzki main event będzie kolejnym w KSW pojedynkiem pomiędzy mistrzami dwóch kategorii wagowych. Dla kibiców będzie to z pewnością jeden z efektowniejszych pojedynków zbliżającej się Konfrontacji Sztuk Walki. Obaj wojownicy zapowiadają emocje i walkę do upadłego.

– „Zdarzały się walki, że miałem już dość, byłem zmęczony. Ale nie mogłem się poddać, tylko dlatego, że na godzinę przed pojedynkiem trochę gorzej się poczułem” – powiedział Khalidov w oficjalnej zapowiedzi KSW 42.

Tomasz Narkun nie ukrywa, że bardzo się cieszy, iż będzie mógł wystąpić w głównym wydarzeniu wieczoru.

– „Od zawsze marzyłem, by być bohaterem tak dużej imprezy. Nie mogę się już doczekać walki z Mamedem. Wiem, że mój rywal jest mocny, ale to dla mnie tylko dodatkowa motywacja do jeszcze cięższych treningów!” – przyznaje zawodnik o pseudonimie „Żyrafa”.

Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają Khalidovowi, jednak Narkun wcale nie stoi na wyjątkowo przegranej pozycji. Wiadomo, że porażka dla któregokolwiek z nich będzie końcem wspaniałej passy. Mamed jest niepokonany w MMA od 2010 roku, natomiast „Żyrafa” ma na koncie 5 zwycięstw z rzędu!

Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, nie ukrywa, że to w pojedynku w Atlas Arenie na Narkuna będą skierowane oczy kibiców i ekspertów MMA.

– „Mamed to już dobrze znana wszystkim marka, dlatego to głównie na jego rywalu skierowane będą oczy całego branżowego świata. To może być pojedynek, po którym ten ostatni stanie się pierwszym!” – zapowiada Lewandowski.

Gala KSW 42 odbędzie się 3 marca w Łodzi. Start gali zaplanowano na godzinę 20, natomiast początek transmisji online – na 19. Podczas wydarzenia obejrzymy w akcji osiemnastu zawodników (i zawodniczek), którzy wystąpią w dziewięciu walkach.

etoto bonus na mundial