Roberto Soldić wzbudza coraz większe zainteresowanie nie tylko wśród polskich fanów MMA. Jego starcie ostatecznie wytypowano na walkę wieczoru KSW 43. Czy na naszych oczach rodzi się nowa gwiazda mieszanych sztuk walki?

Nowa walka wieczoru KSW 43. Roberto Soldić nową gwiazdą?

KSW 43 walka wieczoru

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Pierwotnie walką wieczoru podczas 43. Konfrontacji Sztuk Walki miał być występ Damiana Janikowskiego z „Czarną Mambą”. Na niewiele czasu przed startem gali zdecydowano o tym, by to pojedynek Roberto Soldić kontra Dricus Du Plessis traktowany był jako main event.

Organizatorzy KSW nie mają wątpliwości, że chorwacki „RoboCop” przyczynił się do dobrych wyników sprzedażowych wejściówek na wrocławską imprezę, a w przyszłości to właśnie jego występy będą zachęcały ludzi do wykupowania PPV. Warto przy tym dodać, że to właśnie pojedynek Soldicia sprawił, że KSW 43 będzie transmitowane na żywo w chorwackiej telewizji!

– Bilety sprzedaje już teraz, bo wzbudza ogromne zainteresowanie. Zadałbym pytanie, czy to będzie gwiazda PPV? To zależy tylko od niego. Jeżeli da dwie spektakularne walki jak ta pierwsza, po której zdobył pas z Borysem Mańkowskim, to myślę, że nie stoi nic na przeszkodzie. Jest to jeden z zawodników, na którego publiczność zareagowała najszybciej w ogóle w historii KSW. Jeśli dołożymy jeszcze do tego fakt, że nie jest Polakiem, to idziemy już prawie po rekord rozwoju kariery – mówi Maciej Kawulski z KSW.

Gala KSW 43

Wydarzenie KSW 43 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Będzie nie tylko okazją do obejrzenia w oktagonie wielu młodych zawodników, ale także dobrze zapowiadającego się w MMA Damiana Janikowskiego. Warto też podkreślić, że po raz pierwszy w historii federacji w main evencie zobaczymy aż dwóch fighterów spoza granic naszego kraju. Pytanie, czy aby na pewno dobrze to wpłynie na ostatecznie wyniki sprzedaży PPV.

– Po raz pierwszy w historii KSW dwóch zawodników spoza Polski zawalczy w walce wieczoru. Pojedynek pomiędzy fenomenalnym pogromcą Borysa Mańkowskiego Roberto Soldiciem i perspektywicznym Dricusem du Plessis wzbudził tak olbrzymie zainteresowanie, że federacja KSW zdecydowała się przesunąć hitowe starcie obu zawodników do starcia wieczoru gali KSW 43 we Wrocławiu – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie KSW.

Sprawdźcie, jakie są aktualne typy na KSW 43!

etoto bonus na mundial