Norman „Stormin” Parke prawdopodobnie na jednej z najbliższych gal KSW nie wystąpi w starciu z Maciejem Jewtuszką. Zawodnik na łamach portalu społecznościowego napisał, że szuka nowego chętnego, który chciałby się z nim zmierzyć! 

Norman Parke szuka rywala w KSW

Jeszcze niedawno Irlandczyk wyrażał chęć zmiany kategorii wagowej. Wiele wskazuje jednak na to, iż ostatecznie pozostanie w wadze lekkiej i to w niej odbędzie się kolejna walka z jego udziałem.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Popularny „Stormin” na swoim profilu na Facebooku napisał, że szuka potencjalnego rywala. Na odpowiedź jednego z polskich zawodników walczących na KSW nie trzeba było długo czekać. Na post Normana Parke najszybciej zareagował Łukasz Chlewicki.

– „Norman, jeśli chcesz walki ze mną na KSW, to nie widzę problemu! Jeśli fani i włodarze KSW tego chcą, to zróbmy tę bitkę! Ja będę gotowy!” – napisał Sasza na Facebooku.

Parke ostatni raz zaprezentował się kibicom na KSW 40. Jego przeciwnikiem był Mateusz Gamrot. Walka ostatecznie została uznana za nieodbytą, po tym jak polski zawodnik przez przypadek włożył palec w oko Irlandczyka z Północy.

Wydaje się mało prawdopodobne, by Chlewicki po raz kolejny dostał szansę od KSW. „Sasza” przegrał swoje trzy ostatnie starcia, kolejno z Mansourem Barnaoui, Arturem Sowińskim i Paulem Redmondem.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here