Marcin „Różal” Różalski to jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników polskiej sceny MMA. Wojownik z Płocka w social mediach pochwalił się zdjęciem sprzed lat, na którym nie ma wytatuowanej twarzy oraz innych części ciała!

Niemożliwe, a jednak! Różal bez tatuaży!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Różalski dał się poznać fanom sportom walki właśnie ze względu na ogromną ilość „malunków” na ciele. „Barbarzyńca” od pewnego czasu tatuuje sobie nawet części twarzy. Jedni go uwielbiają, inni – wręcz przeciwnie. Nie można mu jednak odmówić dystansu do siebie, co zresztą wielokrotnie udowadnia na łamach portali społecznościowych oraz w wywiadach w mediach branżowych.

Popularny „Różal” opublikował na swoim Facebooku zdjęcie sprzed lat, na którym jego ciało pokryte jest tylko kilkoma tatuażami. Niektórzy posądzali zawodnika o fotomontaż, ale – oczywiście – raczej czysto humorystycznie, niż poważnie.

Były mistrz federacji KSW napisał pod zdjęciem, że tak wyglądał „zanim opętały [go] złe duchy”. Nie nam oceniać, czy wyglądał niegdyś lepiej, niż obecnie, ale z pewnością takie archiwalne zdjęcie to prawdziwa gratka dla miłośników tego zawodnika, który planuje w kwietniu wrócić do kick-boxingu.

Zanim zle duchy opentaly moj ryj

Publié par Marcin Różal Różalski sur samedi 10 février 2018

Płocczanin odnotował w mieszanych sztukach walki 7 zwycięstw i 4 porażki. Ostatnio, podczas KSW 39, popisał się efektownym nokautem (uznany za akcję wieczoru) w 16 sekundzie pojedynku z Fernando Rodriguesem Juniorem.

13 kwietnia „Różal” będzie występował podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14. Przeciwnikiem wytatuowanego zawodnika będzie Jerome Le Banner, z którym miał wielokrotnie walczyć w formule MMA.

etoto bonus na mundial