Już 3 marca w main evencie gali KSW 42 Tomasz Narkun zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Popularny „Żyrafa” gościł na antenie radia internetowego WeszłoFM, wypowiadając się na temat swojego najbliższego pojedynku.

Narkun przed KSW 42: W parterze to ja mam przewagę!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Narkun jest pewny swoich umiejętności i uważa, że przygotował się dobrze do starcia z Khalidovem. Łukaszowi Jurkowskiemu zdradził na antenie w jakich elementach walki będzie szukał swoich szans w starciu z Czeczenem z polskim paszportem.

– „Widzę swoje szanse w tej nieobliczalnej stójce i parterze. Będę szukał okazji przez pressing, a przede wszystkim przez moje ciężkie ręce. Będę z pewnością cięższy, trudno mu będzie coś zwojować ze mną w parterze” – powiedział mistrz KSW.

Według ekspertów bukmachera LvBET, to Khalidov jest faworytem marcowego pojedynku. Na zwycięstwo Narkuna oferowany jest kurs wynoszący 2.20, tymczasem na jego przeciwnika kwota jest niższa aż o 60 groszy!

Tomasz Narkun przygotowuje się do KSW 42, między innymi, pod okiem Michała Materli. Ten z kolei w Łodzi zmierzy się ze Scottem Askhamem.

– „Ta walka to ogromne wyzwanie dla Mameda, on zabiegał o taki pojedynek. To jest kolejna duża motywacja. Wygrał pas w kategorii do 84 kg, zwyciężył mistrza wagi do 77 kg. Motywacja jest ogromna, zwłaszcza, że chyba żadna walka Tomka nie wyszła poza drugą rundę. On jest teraz w bardzo dobrym momencie swojej kariery. Ja obserwuję Tomka od początku jego kariery, widzę jak on się rozwija na sparingach, jest mi piekielnie ciężko z nim sparować. To już nie jest tylko wybitny zawodnik w parterze, ale także wybitny wojownik MMA” – mówi Materla.

KSW 42 gdzie obejrzeć?

Konfrontacja Sztuk Walki numer 42 odbędzie się 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Wszystkie pojedynki obejrzycie dzięki transmisji online. Wejściówki na to wydarzenie są jeszcze dostępne, ale ich ilość jest już znikoma.

Spotkaliśmy się z mistrzem kuchni Tomasz Jakubiak Jakubiak Cooking w Spoko Buła. Nie odbyło się bez rozmów o naszych pasjach a na koniec dostałem super prezent w postaci jego najnowszej książki.

Publié par Tomasz Narkun sur mardi 13 février 2018

Podczas imprezy zobaczymy łącznie aż 9 starć, w tym dwie z udziałem pań. Jedną z bohaterek wydarzenia będzie debiutująca w oktagonie Paulina Raszewska.

etoto bonus na mundial