Tomasz Narkun nie daje za wygraną i nadal przed sobotnią walką uderza w Mameda Khalidova. Zawodnik tym razem opublikował materiał wideo, w którym przekazał wiadomość dla swojego najbliższego przeciwnika. 

Oficjalna zapowiedź main eventu KSW 42 [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Starcie obu panów przed występem na KSW 42 rozpoczęło się kilka dni temu. Najpierw Narkun udostępnił prowokujący post, na który po chwili Khalidov odpowiedział ciętą ripostą. Wydawało się, że do kolejnych potyczek słownych między fighterami już nie dojdzie, ale „Żyrafa” najprawdopodobniej miał zupełnie inne plany w tej kwestii.

Obejrzyj galę KSW 42 online!

Narkun na swoim profilu na Facebooku opublikował wiadomość do Mameda, w której daje jasno do zrozumienia, jaki jest jego cel na sobotę. Uczestnik main eventu odniósł się też do porażki z Mamedem swojego kolegi z drużyny, Michała Materli.

– „Właśnie wtedy, gdy pokonałeś mojego przyjaciela i klubowego kolegę, zrozumiałem, że moim celem i największym marzeniem jest pomszczenie Michała. Mamed, jesteś legendą i wielkim wojownikiem, ale nawet tak wielki zawodnik nie jest w stanie odebrać mi moich marzeń. Na gali KSW 42 wypełnię swoje przeznaczenie” – powiedział Narkun.

Khalidov vs. Narkun będzie główną walką gali KSW 42, tak więc prawdopodobnie jej rozstrzygnięcie poznamy dopiero przed północą. Według bukmacherów faworytem jest Czeczen z polskim paszportem, ale trzeba podkreślić, że kursy na „Żyrafę” sukcesywnie spadają, co oznacza, że coraz bardziej uważa się go za solidnego przeciwnika dla Khalidova.

Mamed Khalidov a ja tak to widzę…

Publié par Tomasz Narkun sur mercredi 28 février 2018

etoto bonus na mundial