Tomasz Narkun i Mamed Khalidov spotkają się w main evencie KSW 42 w Łodzi. Obaj zawodnicy na łamach mediów społecznościowych wdali się ostatnio w słowną potyczkę. Kto według kibiców, zwyciężył w tym „starciu”?

Wszystko zaczęło się od postu Tomasz Narkuna w portalu społecznościowym Facebook. Zawodnik zacytował legendę boksu, a następnie zwrócił się do sztabu Mameda Khalidova, by ten przygotował dla niego kilka słów po porażce.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Jak mówił wielki mistrz bokserski Muhamad Ali „nikt nie wie co powiedzieć w szatni przegranego”. Niech narożnik Mameda już przygotuje sobie jakiś tekst… #ksw42

Publié par Tomasz Narkun sur lundi 26 février 2018

Kibice różnie komentowali ten wpis. Pojawiały się głosy mobilizujące zawodnika oraz takie, które dawały „Żyrafie” jasno do zrozumienia, kto jest faworytem sobotniego starcia. Co ciekawe, do słów najbliższego przeciwnika odniósł się sam Khalidov. To wielkie zaskoczenie, gdyż mistrz KSW do tej pory nie wdawał się w podobne zaczepki, szczególnie przed walkami.

Riposta Mameda zrobiła furorę wśród fanów mieszanych sztuk walki. Jego zdjęcie z prześmiewczym i prowokującym podpisem polubiło i udostępniło znacznie więcej osób, niż post Narkuna.

Zapytaj Bagiego, co powiedział Michałowi po walce.

Publié par Mamed Khalidov sur mardi 27 février 2018


Typy bukmacherskie na KSW 42
jasno pokazują, że to Czeczen z polskim paszportem ma większe szanse na odniesienie sukcesu w Atlas Arenie. Michał Materla, kolega z drużyny Tomasza Narkuna, podkreśla jednak, że członek jego zespołu ma wiele atutów, które będzie mógł skutecznie wykorzystać w zbliżającym się pojedynku.

„Żyrafa” ostatnio bardzo często zabiera głos w sprawie walki na KSW 42 i zazwyczaj jego wypowiedzi są naładowane pewnością siebie. Zawodnik w jednym z wywiadów podkreślał, że to on jest faworytem pojedynku z Khalidovem, a kibicom zagwarantował prawdziwą walkę tytanów. Jak będzie? Przekonamy się już 3 marca późnym wieczorem.

etoto bonus na mundial