Tomasz Narkun, który podczas main eventu KSW 42 pokonał niezwyciężonego od ośmiu lat Mameda Khalidova, zadeklarował chęć wzięcia udziału w ewentualnym rewanżu z czeczeńskim wojownikiem.

Narkun gotowy na rewanż: Mamed, czekam na ciebie!

Mimo że mało kto się tego spodziewał, popularny „Żyrafa” zwyciężył w starciu z Mamedem Khalidovem. Bukmacherzy nie dawali Polakowi zbyt wielkich szans, chociaż ten przy każdej nadarzającej się okazji podkreślał swoje dobre przygotowanie i mobilizację do pokonania mistrza KSW.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Prawie od razu po zwycięstwie w łódzkiej Atlas Arenie Tomasz Narkun przyznał otwarcie, że nie planuje rewanżu pojedynku z Mamedem. Najwidoczniej coś się jednak w tej kwestii zmieniło, gdyż zawodnik w wywiadzie udzielonym „Polskiemu Radiu 24” przyznał, iż sprawa ponownej walki z Khalidovem jest otwarta.

– Z mojej strony powiedziałem najpierw, że nie chcę tego rewanżu i myślałem, że Mamed nie będzie chciał go również, ale gdy dowiedziałem się, że jednak Mamed chce, to oczywiście. Mamed jest za dużym mistrzem, żebym ja teraz nie dał mu tego rewanżu. Jeżeli Mamed chce, jeżeli wyrazi taką chęć i jeżeli fani będą tego chcieli to robimy to. Jestem na tak i nie mogę się już tego doczekać. Mamed czekam na ciebie – powiedział zwycięzca walki wieczoru KSW 42 w rozmowie z Andrzejem Janiszem.

Tomasz Narkun nie przegrał w Konfrontacji Sztuk Walki od ośmiu starć z rzędu. Nadal pozostaje mistrzem kategorii wagowej do 93 kilogramów i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie organizatorzy KSW zaproponują mu pojedynek w obronie pasa mistrzowskiego.

Czy uważacie, że ponownie starcie Khalidova z Narkunem miałoby jakikolwiek sens czy obaj zawodnicy powinni skupiać się już na walkach z zawodnikami w swoich kategoriach wagowych?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here