W przyszłym tygodniu dojdzie do rewanżu pomiędzy Rose Namajunas a Joanną Jędrzejczyk. Mimo że to nie Polka będzie walczyła w roli obrończyni tytułu mistrzowskiego, jej rywalka nie ma wątpliwości, że nie należy do faworytek starcia. 

Namajunas liczy na szczęście w walce z Jędrzejczyk

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

W listopadzie ubiegłego roku Joanna Jędrzejczyk niespodziewanie przegrała pas mistrzowski kategorii piórkowej. Polka została znokautowana przez Amerykankę Rose Namajunas, która jest obecnie posiadaczką najwyższego trofeum federacji UFC.

Świat MMA domagał się od największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie jak najszybszego zorganizowania rewanżu pamiętnego listopadowego starcia. Ogłoszono ostatecznie, że dojdzie do niego 7 kwietnia, czyli już za nieco ponad tydzień.

Jędrzejczyk jest bardzo pewna siebie przed najbliższym pojedynkiem, o czym można było się przekonać w jednym z wywiadów. Rywalka naszej rodaczki nie ukrywa, że jest w dobrej formie, ale jej ostateczny sukces będzie zależał nie tylko od samych umiejętności, ale także… szczęścia.

– Wiem, że trenuję tak ciężko, jak mogę. A gdy jestem w najlepszej formie – jestem najlepsza. I dokładnie w to wierzę – bez względu zatem na to, czy będzie w formie, czy nie. Mam nadzieję, że będzie swoją najlepszą wersją i mam nadzieję, że znów mi się poszczęści – powiedziała Rose Namajunas.

Amerykanka jest przekonana, że ostatnie zwycięstwo nad Jędrzejczyk było jej po prostu zapisane. Jak będzie teraz? Przekonamy się już niedługo, ale nie ma co ukrywać, że sama walka zapowiada się bardzo ciekawie.

Polska fighterka ostatnio bardzo prowokowała oponentkę. Ta nie ukrywa, że bardzo nie podoba jej się tego typu zachowanie i liczy na to, że tym razem obędzie się bez większych „scen”.

– Mam wrażenie, że ostatnio w naszym sporcie jest pełno godnych pożałowania zachowań. Zawodnicy nienawidzą się bez żadnego powodu – dodaje Namajunas.

etoto bonus na mundial