Rose Namajunas przyznała, że nie wyklucza w najbliższym czasie trzeciego starcia z Joanną Jędrzejczyk. Postawiła Polsce jednak na tyle trudny warunek, że jej ambicja raczej nie będzie w stanie sobie z nim poradzić.

Namajunas chce trzeciej walki z JJ. Ale jest warunek!
Namajunas chce trzeciej walki z JJ. Ale jest warunek!

Historia pojedynków Namajunas z Jędrzejczyk sięga listopada ubiegłego roku, kiedy to nasza rodaczka straciła pas mistrzowski na rzecz Amerykanki. Władze UFC dość szybko zorganizowały rewanż obu pań, ale wbrew zapowiedziom Polsce nie udało się ponownie zasiąść na tronie.

Eksperci nie mają wątpliwości, że renoma Jędrzejczyk po dwóch porażkach z rzędu wyraźnie spadła i teraz będzie musiała ją odbudować. Pierwszy krok ku celu może zrobić podczas pojedynku z Tecią Torres, który został już oficjalnie ogłoszony.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Nie wydaje się możliwe, by największa federacja MMA na świecie była zainteresowana kolejną walką Jędrzejczyk z Namajunas. Zdaje sobie sprawę z tego sama mistrzyni, która w ostatnim wywiadzie została zapytana o chęć stoczenia pojedynku numer trzy z JJ.

– Na tę chwilę nie jestem zainteresowana walką. Z chęcią zobaczyłabym jak ona poradzi sobie z innymi zawodniczkami, zanim otrzyma kolejną szansę na tytuł. Teraz nie ma dla mnie żadnej korzyści z takiego pojedynku. No, chyba że ona przyzna, że to ja jestem najlepsza. Publicznie! – powiedziała Rose Namajunas.

Jak można traktować tę wypowiedź? Raczej jako żart ze strony zawodniczki. Nie od dzisiaj wiadomo, jak ambitną fighterką jest Jędrzejczyk. Trudno sobie wyobrazić, by miała przyznać, że ktoś jest lepszy zarówno od niej samej, jak i od wszystkich innych.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here