Michał Michalski, który po raz pierwszy wystąpi dla federacji KSW, zmierzy się w kwietniu w Hali Stulecia z Dawidem Zawadą. Dla zawodnika z Wrocławia będzie to z pewnością najtrudniejsze zadanie w karierze MMA!

Michalski przed trudnym zadaniem na KSW 43!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Michalski, który był wcześniej związany z federacją FEN, związał się z KSW w lutym tego roku. Do tej pory nie było wiadomo, z kim dokładnie zawalczy zawodnik w swoim debiucie dla federacji, jednak pewne było, że nastąpi to na KSW 43, które odbędzie się jego rodzinnym Wrocławiu.

Organizatorzy imprezy w Hali Stulecia ogłosili, że przeciwnikiem Michalskiego będzie Dawid Zawada, który wygrał sześć z ostatnich siedmiu pojedynków, a tylko jedna z jego wygranych nie nastąpiła później niż w drugiej rundzie!

Michał Michalski z formułą mieszanych sztuk walki związany jest od 2013 roku. Stoczył do tej pory osiem pojedynków, z czego zwyciężył aż sześć z nich. Ostatnio mierzył się z Adamem Niedźwiedziem, Mariuszem Radziszewskim i Rafałem Błachutą. Poradził sobie również z utalentowaną postacią Nassourdine’a Imavova.

Gala KSW 43 odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu. W walce wieczoru zobaczymy innego wrocławianina, Damiana Janikowskiego. Będzie to już druga Konfrontacja Sztuk Walki w tym roku. Organizacja zapowiedziała w sumie pięć imprez na 2018 rok, z czego jedna ma być zorganizowana w Londynie.

etoto bonus na mundial