Federacja KSW związała się umową z kolejnym zawodnikiem. Wrocławianin Michał Michalski podpisał w dniu dzisiejszym kontrakt z organizacją, a jego pierwszą walkę w oktagonie zobaczymy już podczas KSW 43! 

Michał Michalski wystąpi na KSW 43 we Wrocławiu!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Kto będzie walczył na KSW 43? 

Konfrontacja Sztuk Walki 43 odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Organizatorzy imprezy udostępnili już pierwszą zapowiedź wideo, na której widać głównych bohaterów gali, czyli Damiana Janikowskiego oraz Michała Andryszaka. Polski olimpijczyk w zapasach jest, podobnie jak Michalski, wrocławianinem z krwi kości, co powinno być dodatkowym smaczkiem dla wszystkich, którzy postanowią kupić bilet na kwietniowe KSW.

Wiadomo już, że we Wrocławiu zobaczymy także pojedynek Dricus Du Plessis kontra Roberto Soldić. Na razie nikt z KSW nie zdradził, z kim skrzyżuje rękawice Michał Michalski.

Michał Michalski w MMA

Nowa twarz organizacji KSW jest zawodnikiem klubu Rio Grappling Wrocław. Mieszane sztuki walki uprawia zawodowo od 2013 roku. Do tej pory zawodnik odnotował serię pięciu wygranych.

Michalski ma na swoim koncie zwycięstwa z Adamem Niedźwiedziem, Mariuszem Radziszewskim i Rafałem Błachutą. Ostatnio, to jest w październiku minionego roku, pokonał utalentowanego Dagestańczyka Nassourdine’a Imavova.

Jeden z najlepszych wrocławskich zawodników 👊, Michał Michalski podpisał kontrakt z KSW i zadebiutuje w okrągłej klatce na KSW 43 Wrocław😎 — Produits présentés : KSW 43 – Bilety.

Publié par KSW sur lundi 12 février 2018

Federacja KSW nie podała informacji, czy zawodnik podpisał kontrakt na więcej niż jedną walkę. Prawdopodobnie jego przyszłość w tej organizacji w głównej mierze będzie zależała od występu 14 kwietnia.

Gdzie oglądać KSW?

Najbliższe KSW odbędzie się w Łodzi i to już 3 marca. Wszystkie walki można obejrzeć dzięki transmisji online!

etoto bonus na mundial