3 marca Michał Materla podczas KSW 42 zmierzy się w oktagonie ze Scottem Askhamem. Zawodnik nie ukrywa, że chciałby w najbliższym czasie dostać szansę na rewanż z Mamedem Khalidovem. 

Michał Materla nadal liczy na rewanż z Khalidovem

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Materla jest stawiany wśród jednych z największych faworytów do zwycięstwa podczas najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki. Typy na KSW 42 jasno pokazują, że to Polak ma ogromną szansę zaliczyć kolejny sukces w zawodowej karierze. Czy jednak udany występ w Atlas Arenie pozwoli mu otrzymać przepustkę do wymarzonego rewanżu z Khalidovem?

– „Chyba jestem jednym z niewielu zawodników, który musi toczyć tyle pojedynków, żeby dostać rewanż w KSW” – powiedział podczas media treningu Michał Materla.

Przedstawiciel klubu Berserker’s Team został przez dziennikarzy zapytany o ocenę uczestników main eventu. Dla Materli nie było to zbyt wygodne pytanie, gdyż Tomasz Narkun jest jego kolegą z drużyny i często przygotowuje się z nim do zbliżających walk.

Mimo wszystko, były mistrz KSW w wadze średniej jest przekonany, że „Żyrafa” postawi trudne warunki najbliższemu rywalowi.

– „To może się różnie potoczyć. Mamed potrafi w którymś momencie wystrzelić jakąś techniką bądź ciosem, więc Narkun musi bardzo uważać. Tomek ma jednak też dużo argumentów, ma świetny parter, ma warunki fizyczne, które przemawiają na jego korzyść, długie nogi, długie ręce. Jego parter jest na bardzo wysokim poziomie. Nie chciałbym, żeby to wyglądało, że będę mu robił jakąś reklamę, ale jest to ewidentnie zawodnik, z którym ja nie lubię sparować, bo ciężko mi na niego znaleźć sposób” – przyznaje Materla.

Transmisja online KSW 42 startuje 3 marca o godzinie 19. Podczas gali kibice obejrzą łącznie dziewięć pojedynków, w tym dwa z udziałem pań.

etoto bonus na mundial