Stephen Espinoza zarządzający Showtime Sports potwierdził, że trwają rozmowy z bokserem Floydem Mayweatherem Juniorem w sprawie jego debiutu w formule mieszanych sztuk walki.

Mayweather zadebiutuje w MMA?

Mistrz w klatce

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Mayweather w ostatnim czasie opublikował dwa wymowne filmiki. Na jednym trenuje w klatce, natomiast na drugim – wchodzi do niej, tak jak przed walką podczas ogromnej gali. Bokser znany jest ze swoich prowokacyjnych zachowań, dlatego nie wszyscy wzięli na poważnie jego wideo z portali społecznościowych.

 

Szef Showtime Sports poinformował, że rzeczywiście jest coś na rzeczy w kwestii debiutu niepokonanego mistrza bokserskiego. Wiele osób uważa, iż jednym z rywali Amerykanina byłby prawdopodobnie McGregor. Pozostaje tylko pytanie, czy zawodnik byłby gotowy na to, by niemal na samym początku przygody z MMA spotkać się z Irlandczykiem.

Stephen Espinoza w rozmowie z TMZ powiedział:

„To będzie tematem naszej rozmowy. Nikt tak naprawdę nie spodziewał się, że Mayweather vs McGregor dojdzie do skutku. Cokolwiek Floyd sobie pomyśli, to może się zdarzyć, jest na to szansa. Jeśli tego naprawdę chce, to się to stanie.”

Nie zaryzykuje?

Środowisko bokserskie uważa, że najlepiej zarabiający sportowiec na świecie nie zdecyduje się na debiut MMA i nie będzie miała dla niego znaczenia prawdopodobnie gigantyczna gaża. Popularny „Piękniś”, przegrywając w klatce, straciłby tytuł niepokonanego, a nie ma co ukrywać, że to bardzo dobry czynnik marketingowy, przyciągający wielu sponsorów i nie tylko.

Szacunek rywala

A co na temat całej sprawy twierdzi ostatni rywal Mayweathera, Conor McGregor?

„Jeżeli Mayweather zdecyduje się wyjść do oktagonu, zdobędzie mój szacunek! a powiedziałem, że spróbuję sił w boksie i zrobiłem to. Teraz jego kolej. Ja sprawdziłem się w jego grze, niech on sprawdzi się w mojej!”

Irlandzki wojownik ostatnią walkę w formule MMA stoczył w 2016 roku. Jego rywalem był wówczas Eddie Alvarez.

etoto bonus na mundial