Michał Materla opowiada przed KSW 42 o swoich przygotowaniach do najbliższego KSW, swoim rywalu oraz rozwoju mieszanych sztuk walki w naszym kraju.

Materla przed KSW 42: Askham to niewygodny przeciwnik!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Materla w ostatnich walkach dla Konfrontacji Sztuk Walki pokonał kolejno Antoniego Chmielewskiego, Rousimara Palharesa oraz Paulo Thiago. Zawodnik ze Szczecina w żadnym z pojedynków nie pozwolił przeciwnikowi na dotarcie do końca starcia – wszystkie walki kończył przed upływem mniej niż połowy zaplanowanego czasu. Jego najbliższym rywalem będzie Scott Askham, który jeszcze nie miał okazji walczyć na imprezie organizowanej przez KSW.

Mistrz stójki

Brytyjczyk walczący na KSW 42 z Materlą mierzy aż 190 centymetrów. Jest znany z dobrej stójki. Aż 9 z 15 swoich wygranych walk kończył przez nokaut. Nie będzie to dla niego pierwsze starcie z Polakiem. Na jednej z gal UFC zmierzył się z Krzysztofem Jotko, którego pokonał na punkty.

Materla przed swoim najbliższym starciem nie ukrywa, że uważa Askhama za niewygodnego przeciwnika. Zdaje sobie sprawę, że musi bardzo uważać na nogi rywala. Chce, by kibice zapamiętali jego pojedynek jako dobrą batalię w oktagonie – bez względu na to, kto ostatecznie będzie górą.

Kiedy kolejna walka Materli?

Na razie nie wiadomo, kiedy mistrz wagi średniej KSW wystąpi po gali w Łodzi. Współwłaściciele federacji jeszcze nie zdradzają planów co do tego zawodnika.

Walki na KSW 42

KSW 42 odbędzie się już 3 marca. Pierwsze starcie wieczoru zaplanowano na kilka minut po godzinie 20. Ostatnio w oficjalnym fight cardzie pojawił się kolejny pojedynek tej imprezy – obiecujący 23-letni Krystian Kaszubowski zmierzy się z Niemcem Christopherem Henzem.

etoto bonus na mundial