Michał Materla na swoim profilu w portalu społecznościowym opublikował zdjęcie z luksusowym Maybachem. Zawodnik w humorystyczny sposób odpowiedział czyj był to samochód i dlaczego trafił ostatecznie w jego ręce! 

Materla i jego słynne zdjęcie z Maybachem
Materla i jego słynne zdjęcie z Maybachem (Facebook.com)

Hojny prezent

CO ZA SZCZĘŚCIE!!! Wracając z treningu do hotelu, napotkałem bezdomnego P. Stanisława z Warszawy. Okazało się, że jest moim fanem, bo mimo iż jest bezdomny, posiada telewizory w MAYBACHU. I zdarzyło mu się oglądać KSW. Postanowił przekazać mi jedno ze swoich aut! – napisał gwiazdor Konfrontacji Sztuk Walki.

Cała sprawa związana jest z grudniową wypowiedzią ojca Tadeusza Rydzyka, właściciela Radia Maryja. Duchowny opowiedział w programie telewizyjnym o tym, jak otrzymał dwa nowe samochody od… bezdomnego. Na reakcję internetu nie trzeba było długo czekać. Teraz do sprawy odniósł się nawet sam Materla.

Materla w KSW

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Michał Materla

Michał Materla ma 33 lata i pochodzi ze Szczecina. Jest zawodnikiem Berserkers Team Szczecin i przez blisko dwa lata był posiadaczem pasa mistrzowskiego federacji KSW. Swój ostatni pojedynek w MMA stoczył nie tak dawno, bo w październiku minionego roku. Pokonał wówczas na gali w Dublinie Brazylijczyka Paulo Thiago.

Gala KSW 42

Najbliższym rywalem szczecińskiego zawodnika będzie Scott Askham. Pojedynek obu panów odbędzie się podczas KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie. Gdyby Polak wygrał to starcie, być może wkrótce otrzyma propozycję walki o utracony pas na rzecz Mameda Khalidova, który w marcu zmierzy się z Tomaszem Narkunem.

Oczywiście, wpis Michała Materli zamieszczony na Facebooku należy traktować z przymrużeniem oka. Rozsiewamy wszelkie plotki: zawodnik KSW nie otrzymał żadnego luksusowego samochodu… przynajmniej na razie!

etoto bonus na mundial