Martin Lewandowski przyznał w wywiadzie dla „Super Expressu, że Mariusz Pudzianowski otrzymał ofertę współpracy z najlepszą federacją MMA na świecie – UFC! 

Mariusz Pudzianowski otrzymał propozycję od UFC!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

UFC nie ma w zwyczaju podpisywać kontraktów z zawodnikami, którzy nie są rozpoznawalni bądź nie mają za sobą wielu udanych występów w MMA. W chwili obecnej umowę z tą organizacją ma aż 13 Polaków, z czego dwójka z nich, Karolina Kowalkiewicz oraz Jan Błachowicz, swoje największe potyczki w naszym kraju stoczyli właśnie na Konfrontacji Sztuk Walki.

Według Martina Lewandowskiego, UFC coraz częściej przygląda się polskiemu rynkowi MMA i kusi zawodników KSW ofertami współpracy. Na propozycję organizacji Dana White’a nie przystał podobno, między innymi, Mamed Khalidov oraz Michał Materla. Ten drugi był bliski przenosin z Polski, jednak ostatecznie Lewandowski i Kawulski zaproponowali mu lepsze warunki finansowe.

Jak się okazuje, plotki dotyczące występów Mariusza Pudzianowskiego w UFC także nie były wyssane z palca. Zarządca KSW przyznał w rozmowie z Andrzejem Kostyrą, że był strongman swego czasu miał kilka ofert od największej federacji MMA na naszym globie. Niestety, nie wiadomo, dlaczego ostatecznie „Pudzian” zdecydował się odmówić i kontynuować przygodę w Konfrontacji.

Informacji przekazanych przez Lewandowskiego nie da się w żaden sposób potwierdzić, co oznacza, że tak naprawdę kwestia Pudzianowskiego w UFC mogła wcale nie istnieć. Włodarze Konfrontacji Sztuk Walki tego typu wypowiedziami mogą chcieć po prostu zwiększać w oczach kibiców renomę swojej marki, która z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawalna.

etoto bonus na mundial