Martin Lewandowski przyznał w wywiadzie dla „Super Expressu, że Mariusz Pudzianowski otrzymał ofertę współpracy z najlepszą federacją MMA na świecie – UFC! 

Mariusz Pudzianowski otrzymał propozycję od UFC!

UFC nie ma w zwyczaju podpisywać kontraktów z zawodnikami, którzy nie są rozpoznawalni bądź nie mają za sobą wielu udanych występów w MMA. W chwili obecnej umowę z tą organizacją ma aż 13 Polaków, z czego dwójka z nich, Karolina Kowalkiewicz oraz Jan Błachowicz, swoje największe potyczki w naszym kraju stoczyli właśnie na Konfrontacji Sztuk Walki.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Według Martina Lewandowskiego, UFC coraz częściej przygląda się polskiemu rynkowi MMA i kusi zawodników KSW ofertami współpracy. Na propozycję organizacji Dana White’a nie przystał podobno, między innymi, Mamed Khalidov oraz Michał Materla. Ten drugi był bliski przenosin z Polski, jednak ostatecznie Lewandowski i Kawulski zaproponowali mu lepsze warunki finansowe.

Jak się okazuje, plotki dotyczące występów Mariusza Pudzianowskiego w UFC także nie były wyssane z palca. Zarządca KSW przyznał w rozmowie z Andrzejem Kostyrą, że był strongman swego czasu miał kilka ofert od największej federacji MMA na naszym globie. Niestety, nie wiadomo, dlaczego ostatecznie „Pudzian” zdecydował się odmówić i kontynuować przygodę w Konfrontacji.

Informacji przekazanych przez Lewandowskiego nie da się w żaden sposób potwierdzić, co oznacza, że tak naprawdę kwestia Pudzianowskiego w UFC mogła wcale nie istnieć. Włodarze Konfrontacji Sztuk Walki tego typu wypowiedziami mogą chcieć po prostu zwiększać w oczach kibiców renomę swojej marki, która z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawalna.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here