Marcin Prachnio już w pierwszej rundzie przegrał w walce na UFC on FOX 28. Zawodnik z Polski nie poradził sobie z Samem Alveyem i tym samym zakończył serię ośmiu zwycięstw z rzędu!

Marcin Prachnio znokautowany na UFC on FOX 28!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Sam Alvey, mimo że z większym doświadczeniem od Polaka, nie był zaliczany do faworytów gali UFC on FOX 28. 31-latek w ostatnim czasie nie prezentował się najlepiej, a podczas występu w Ergo Arenie na UFC Fight Night 118 w wyjątkowo słabym stylu nie poradził sobie z Ramazanem Emiejewem.

Z kolei Marcin Prachnio w ostatnich ośmiu pojedynkach nie odnotował żadnej porażki. Zawodnik dobrze radził sobie w azjatyckiej organizacji One Championship, dlatego wiele osób zwiastowało mu znakomitą przyszłość w UFC.

Sobotni pojedynek na UFC on FOX 28, który transmitowany był na antenie Polsatu Sport, lepiej rozpoczął Polak. Prachnio najpierw obalił rywala, a potem starał się zakończyć walkę w parterze. Niestety, Alvey wyszedł cało z opresji, natomiast w czwartej minucie mocnym ciosem zamroczył polskiego wojownika, a później go znokautował.

Nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość Marcina Prachnio w największej organizacji MMA na świecie. Mało kto spodziewał się, iż nie poradzi sobie z 31-letnim kolegą po fachu, który na swoim koncie ma aż 10 porażek!

Polak w sobotę zmuszony był poczuć gorycz porażki po raz pierwszy od grudnia 2014 roku! Zawodnik na razie nie udzielił wywiadu o swoich planach na kolejne miesiące.

etoto bonus na mundial