Borys Mańkowski umieścił w internecie film, w którym pokazał, jak wyglądają jego pierwsze treningi operacji stopy. Kiedy „Diabeł Tasmański” będzie gotowy, by wrócić do oktagonu?

Mańkowski wznowił treningi!
Mańkowski wznowił treningi!

Mańkowski miał wystąpić na KSW 44, ale w kwietniu zerwał więzadła w stopie i musiał przejść operację. Jego występ w Ergo Arenie został wykluczony, natomiast miejsce „Diabła Tasmańskiego” zajął doświadczony Michał Materla.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

28-letni fighter z Poznania prowadzi kanał w popularnym serwisie YouTube, w którym opublikował materiał z powrotu do pełni sprawności po kontuzji. Na tę chwilę zawodnik przechodzi rehabilitację, a jednocześnie trenuje w miarę możliwości. Efekty jego pracy możecie zobaczyć w filmiku zamieszczonym poniżej.

Na tę chwilę bardzo trudno określić prawdopodobną datę powrotu Mańkowskiego do występów przed publicznością. Na pewno będzie on chciał dobrze przygotować się do kolejnego starcia, gdyż przegrał dwa ostatnie – z Mamedem Chalidowem i Roberto Soldicem.

Popularny „Diabeł Tasmański” nie chce zbyt wiele stracić przez swoją kontuzję. Właśnie dlatego, mimo niesprawnej jednej nogi, wykonuje te ćwiczenia, w których uraz nie stanowi żadnego problemu. Czyżby zawodnik chciał sprawić fanom niespodziankę i powrócić do oktagonu jeszcze w tym roku?

Materla, który zastąpił poznaniaka w karcie walk KSW 44, wystąpi w Trójmieście przeciwko Martinowi Zawadzie. W main evencie obejrzymy w akcji Marcina Pudzianowskiego oraz Karola Bedorfa.

Mańkowski wznowił treningi!
Oceń
etoto bonus na mundial