Borys Mańkowski umieścił w internecie film, w którym pokazał, jak wyglądają jego pierwsze treningi operacji stopy. Kiedy „Diabeł Tasmański” będzie gotowy, by wrócić do oktagonu?

Mańkowski wznowił treningi!
Mańkowski wznowił treningi!

Mańkowski miał wystąpić na KSW 44, ale w kwietniu zerwał więzadła w stopie i musiał przejść operację. Jego występ w Ergo Arenie został wykluczony, natomiast miejsce „Diabła Tasmańskiego” zajął doświadczony Michał Materla.

28-letni fighter z Poznania prowadzi kanał w popularnym serwisie YouTube, w którym opublikował materiał z powrotu do pełni sprawności po kontuzji. Na tę chwilę zawodnik przechodzi rehabilitację, a jednocześnie trenuje w miarę możliwości. Efekty jego pracy możecie zobaczyć w filmiku zamieszczonym poniżej.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Na tę chwilę bardzo trudno określić prawdopodobną datę powrotu Mańkowskiego do występów przed publicznością. Na pewno będzie on chciał dobrze przygotować się do kolejnego starcia, gdyż przegrał dwa ostatnie – z Mamedem Chalidowem i Roberto Soldicem.

Popularny „Diabeł Tasmański” nie chce zbyt wiele stracić przez swoją kontuzję. Właśnie dlatego, mimo niesprawnej jednej nogi, wykonuje te ćwiczenia, w których uraz nie stanowi żadnego problemu. Czyżby zawodnik chciał sprawić fanom niespodziankę i powrócić do oktagonu jeszcze w tym roku?

Materla, który zastąpił poznaniaka w karcie walk KSW 44, wystąpi w Trójmieście przeciwko Martinowi Zawadzie. W main evencie obejrzymy w akcji Marcina Pudzianowskiego oraz Karola Bedorfa.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here