Borys Mańkowski ma wystąpić podczas gali KSW 44, którą zaplanowano na 9 czerwca w Ergo Arenie. Dla popularnego „Diabła Tasmańskiego” będzie to pierwszy oficjalny występ w MMA w 2018 roku!

Mańkowski na KSW 44 stoczy pierwszą walkę w 2018 roku!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Ewentualne zwycięstwo Mańkowskiego w czerwcu z pewnością będzie dla niego przepustką do kolejnych pojedynków. Zawodnik chce odzyskać pas mistrzowski, który obecnie znajduje się w posiadaniu Dricusa Du Plessis.

Organizatorzy najbliższego KSW na razie nie chcą zdradzić, jakiego przeciwnika przygotowali dla „Diabła Tasmańskiego”. Podobno oficjalne ogłoszenie nastąpi za kilka dni, a więc można się go spodziewać jeszcze w tym tygodniu bądź na początku przyszłego.

Mańkowski jeszcze w nowym roku nie miał okazji zaprezentować się kibicom w oktagonie. Końcówka minionego nie była jednak dla niego najlepsza – najpierw przegrał na punkty z Khaldivodem, a później Roberto Soldić odebrał mu tytuł mistrza KSW.

Przypominamy, że na KSW 44 na pewno obejrzymy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem, a także Tomasza Oświecińskiego z Erko Junem, piosenkarzem oraz trenerem personalnym. Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV. Dostęp do niego prawdopodobnie będzie można wykupić za 40 złotych, chociaż jeszcze nigdzie nie zostało to ogłoszone oficjalnie.

Media branżowe na razie niewiele spekulują na temat najbliższego przeciwnika Mańkowskiego. Być może zawodnik będzie mógł zrewanżować się swojemu ostatniemu pogromcy? Jest to raczej mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, iż Soldić wystąpił na KSW 43.

etoto bonus na mundial