Już 14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu dojdzie do 43. Konfrontacji Sztuk Walki. W main evencie na Damiana Janikowskiego czeka Yannick Bahati, czyli „Black Mamba”. Zobaczcie oficjalną zapowiedź tego pojedynku!

Main event KSW 43. Janikowski zjada... Mambę! [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Do gali KSW 43 już niespełna miesiąc. Zawodnicy znajdują się już na ostatniej prostej przygotowań, a organizatorzy gali zaczynają podkręcać atmosferę. Na oficjalnym kanale w serwisie YouTube Konfrontacja właśnie udostępniła najnowszy materiał wideo z bohaterami main eventu w rolach głównych.

Damian Janikowski prowokuje rywala, zjadając popularną gumę do żucia. To nie przypadek, gdyż Yannick Bahati nazywany jest w branży MMA „Black Mambą”. Przeciwnik polskiego olimpijczyka także wyraźnie jest zmotywowany do pojedynku. A co na to włodarze KSW? Każdy z nich jest przekonany, że walka dostarczy publiczności wiele emocji, a każdy z wojowników ma wiele do zaoferowania nie tylko w jednym elemencie rozgrywki.

Walka na KSW 43 pomiędzy Janikowskim a Bahatim może nie potrwać zbyt długo. Polski zapaśnik jest znakomity w parterze i lubi kończyć walki przed czasem. „Black Mamba” tylko jeden raz zwyciężał poprzez decyzję sędziów.

Gala KSW 43 online dostępna będzie TUTAJ. Dostęp do transmisji może uzyskać nie tylko mieszkaniec Polski. Materiał dostępny będzie z komentarzem w kilku językach, w tym polskim oraz angielskim.

Całą zapowiedź main eventu KSW 43 znajdziecie tutaj:

etoto bonus na mundial