Jędrzej Maćkowiak, związany niegdyś z federacją KSW, wystąpi 11 marca na gali „Krwawy Sport, która odbędzie się w brytyjskim mieście Southmapton! 

Maćkowiak wystąpi na gali w Southampton

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Maćkowiak coraz częściej występuje poza granicami naszego kraju. Swój ostatni pojedynek stoczył na gali w egzotycznym Dubaju. Pokonał wówczas Charbela Diaba przez poddanie, co było już jego siódmym zwycięstwem w zawodowej karierze w formule mieszanych sztuk walki.

Były zawodnik KSW jest niepokonany od trzech starć. Jak na razie, przegrał tylko jeden raz, a jego katem był Szymon Bajor. Swój debiut w MMA zaliczył niespełna trzy lata temu, kiedy w Ergo Arenie pokonał Marcina Gułasia.

Podczas wydarzenia „Krwawy Sport” Maćkowiak nie będzie jedynym reprezentantem naszego kraju. Organizatorzy gali zapowiedzieli także walki, między innymi, Michała Pasternaka z Łukaszem Klingerem oraz występ Alana Jachimowskiego.

Oficjalny plakat gali Krwawy Sport w Southampton
Oficjalny plakat gali Krwawy Sport w Southampton

„Krwawy Sport” to pierwsza polonijna inicjatywa LGK Octagon i Syju Tattoo. Imprezę zaplanowano na 11 marca. Start o godzinie 14. Bilety na to wydarzenie można nabywać na jego oficjalnej witrynie internetowej.

etoto bonus na mundial