Tylko w przypadku biletów na KSW na PGE Narodowym bilety sprzedawały się lepiej, niż wejściówki na łódzkie KSW 42. O świetnych wynikach sprzedaży poinformował współwłaściciel polskiej federacji, Maciej Kawulski.

Łódzkie KSW z rekordowym wynikiem sprzedaży biletów!
Maciej Kawulski i Donatan (Źródło: Facebook)

Kawulski na temat biletów na KSW 42 wypowiedział się na łamach swojego profilu w portalu społecznościowym Twitter. Zarządca Konfrontacji Sztuk Walki nie krył zadowolenia z faktu, że łódzka gala cieszy się tak dużym zainteresowaniem, mimo że w jej programie zabrakło freak fightów.

– „KSW 42 z drugą najlepszą bramką, po PGE Narodowym, w historii naszej federacji. Polskie MMA ma się jak widać świetnie, ale czy to oznacza w szerszej optyce, że poradziło by sobie bez freaków? Oczywiście nie! W otwartej głowie jest miejsce na wszystko, także na hejt” – czytamy na profilu Macieja Kawulskiego.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Podczas najbliższego KSW zobaczymy w akcji blisko dwudziestu wojowników i wojowniczek. W walce wieczoru Tomasz „Żyrafa” Narkun zmierzy się z czeczeńskim zawodnikiem z polskim paszportem, Mamedem Khalidovem. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają tego drugiego, jednak przeciwnik z jakim przyjdzie mu się zmierzyć z pewnością tanio skóry nie sprzeda.

W łódzkiej Atlas Arenie zobaczymy także w akcji dwie debiutantki KSW, Paulinę Raszewską i Karolinę Owczarz. W sieci kilka godzin temu pojawiła się oficjalna zapowiedź wideo tego pojedynku.

Trudno przewidywać, by w najbliższym czasie jakiejś imprezie zorganizowanej przez KSW udało się pobić rekord frekwencji z PGE Narodowego. Stadion w Warszawie może pomieścić nawet 60 tysięcy widzów, tymczasem pojemność Atlas Areny to „zaledwie” 13 tysięcy.

Transmisja online z KSW 42 będzie dostępna w trzech językach. Każdy fan polskiego MMA może już teraz uzyskać do niej dostęp!

Na kogo postawić na KSW 42? Macie już swoich faworytów?

etoto bonus na mundial