Organizacja UFC zorganizuje w maju pojedynek w wadze średniej dwóch wielkich wojowników, Vitora Belforta i Lyota Machidy.

Legendy UFC zmierzą się w Rio de Janeiro!

Nie czas na koniec!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Vitor Belfort ostatnio prezentował swoje umiejętności podczas gali UFC 212. Po dobrej walce udało mu się przez decyzję sędziowską wygrać z Natem Marquardtem. Zawodnik od tamtej pory deklaruje chęć zakończenia kariery sportowej, jednak na razie na zapowiedziach się kończy, gdyż ostatnio jego rywalem miał być Uriah Hallem. Do walki, co prawda, ostatecznie doszło, jednak popularny „The Phenom” znów pojawia się na łamach portali branżowych. Tym razem w kwestii jego rywalizacji z Lyoto Machidą.

Japoński smok z Brazylii

Brazylijczyk japońskiego pochodzenia posiada czarne pasy w shotokan oraz jiu-jitsu. W swojej karierze stoczył nieco ponad 30 pojedynków, z czego zwyciężył w 23. Ostatnia walka tego wojownika miała miejsce niedawno, bo na gali UFC Fight Night 125.

„The Dragon” ostatnio poradził sobie z Erykiem Andersem, jednak o jego wygranej zadecydowali dopiero sędziowie po upływie regulaminowego czasu. Warto wspomnieć, że wcześniej zaliczył serię trzech porażek z rzędu, po której mówiło się o końcu Machidy na scenie mieszanych sztuk walki.

Kto wystąpi na UFC 224?

UFC zapowiedziało, że podczas gali UFC 224 dojdzie do starcia Belforta z Machidą. Pojedynek odbędzie się dokładnie 12 maja w Rio de Janeiro. Oficjalny fight card imprezy jeszcze nie został ogłoszony. Wiadomo na razie, iż odbędzie się na niej także starcie o pas mistrzowski z Amandą Nunes w roli głównej.

Miesiąc przed UFC 224 odbędzie się gala z udziałem Joanny Jędrzejczyk oraz Karoliny Kowalkiewicz.

etoto bonus na mundial