Lyoto Machida wygrał walkę z Erykiem Andersem w głównym pojedynku wieczoru gali UFC Fight Night 125. Legenda MMA wystąpiła minionej nocy w brazylijskim Belem. 

Legenda UFC wygrywa po trzech latach!

Pięciorundowy pojedynek

Walka zaplanowana była na pięć rund i dokładnie tyle trwała. Pojedynek był dość wyrównany, o czym może świadczyć fakt, że decyzja sędziów nie była jednogłośna.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Lyoto Machida, popularnie zwany „Smokiem” wygrał z soboty na niedzielę pierwszy raz od blisko trzech lat. Ostatnio musiał uznać wyższość w starciach z Lukiem Rockholdem, Yoelem Romero i Derekiem Brunsonem. Warto dodać, że zawodnik będący prawdziwą legendą sceny MMA swój ostatni pojedynek wygrał w 2014 roku.

Dla Eryka Andersa była to pierwsza porażka. Łącznie w oktagonie wystąpił zawodowo jedenaście razy.

Gala pełna emocji

Lyoto Machida i Eryk Anders podczas ceremonii ważenia
Lyoto Machida i Eryk Anders podczas ceremonii ważenia

Podczas brazylijskiej grali UFC Fight Night 125 doskonale zaprezentowała się Walentina Szewczenko. Wojowniczka pokonała Priscilę Cachoeirę. Walka zakończyła się w drugiej rundzie poddaniem przez duszenie od tyłu.

Wydarzenie w Belem dobrze wspominać będą również Michel Prazeres, Douglas Andrade, Timothy Johnson i Thiago Santos.

Karta wstępna UFC Fight Night 125 

W karcie wstępnej, między innymi, Sergio Moraes pokonał Tima Meansa, Polyana Viana już w pierwszej rundzie poradziła sobie z Maią Kahaunaele-Stevenson oraz Deiveson Figueiredo przez TKO zwyciężył z Josephem Moralesem. Brazylijczyk o pseudonimie „Daico” nadal jest niepokonany w MMA.

Tak wyglądała ceremonia ważenia przed UFC Fight Night 125.

etoto bonus na mundial