Skuteczne obstawianie walk KSW ma wiele wspólnego z tym, czy potrafimy w odpowiedni sposób odczytywać kursy bukmacherskie. O co dokładnie chodzi? Przybliżamy ten temat najlepiej, jak tylko się da!

Kursy bukmacherskie na KSW. Skuteczne obstawianie walk MMA
Kursy bukmacherskie na KSW. Skuteczne obstawianie walk MMA

Jak stawiać na walki KSW?

Mieszane sztuki walki interesują coraz więcej osób. Nie brakuje ich miłośników w naszym kraju, a szczególnie dużo wśród nich mówi się o rodzimej federacji KSW oraz znanym na całym świecie UFC.

Wraz z rozwojem zainteresowania MMA coraz częściej w sieci pojawiają się zakłady bukmacherskie KSW oraz na inne imprezy ściśle związane z tym sportem. I chociaż różnego rodzaju ekspertów u nas nie brakuje, ciągle nie wszyscy wiedzą, jak dobrze obstawiać MMA.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że odpowiednia wiedza jest niezbędna do tego, by wygrywać u bukmachera. Nieważne czy mowa tutaj o piłce nożnej, siatkówce czy właśnie MMA – jeżeli nie znamy się na tym, co obstawiamy, trudno będzie nam odnieść sukces.

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu MMA i KSW?

Wiele osób zajmuje się przede wszystkim czytaniem newsów i dowiadywaniem się więcej na temat samych mieszanych sztuk walki. Techniczne spojrzenie na konkretne zestawienia jest jak najbardziej na plus, ale nie ma co ukrywać, że wiedza w tym zakresie to domena raczej wąskiego grona osób.

Szukanie informacji o zawodnikach, sprawdzanie ich postępów w treningach i tak dalej to droga do bukmacherskiego sukcesu. Ale niekiedy i to może nie wystarczać. Niespodzianki są przecież nieodłącznym elementem sportu.

Nie wszyscy typerzy zdają się pamiętać o tym, iż u bukmachera pracują osoby zajmujące się konkretnymi dyscyplinami zawodowo. Ich praca polega na ustalaniu kursów w taki sposób, by gracz mógł zarobić jak najmniej w przypadku najbardziej prawdopodobnego scenariusza.

Jak obstawiać KSW żeby wygrywać?
Jak obstawiać KSW żeby wygrywać?

Zarabianie na KSW u bukmachera

W takich przypadkach przydaje się porównywarka kursów bukmacherskich. Można w niej sprawdzić, na jakiej stronie znaleźć można najbardziej opłacalne notowania, a do tego w łatwy sposób weryfikuje się to, jak zmienia się kurs na danego zawodnika.

Nie każdy wahania liczb potrafi odpowiednio interpretować, a to naprawdę ważna umiejętność, której da się nauczyć w stosunkowo szybkim czasie.

Kiedy widzimy, że zawodnik tuż po ogłoszeniu danej walki był faworytem, po czym kursy na niego zaczęły rosnąć, na przykład, z 1.20 zrobiło się 1.40, prawdopodobnie jego zwycięstwo nie jest już tak pewne w oczach ekspertów.

KSW i MMA kursy bukmacherskie. Co nam mówią?
KSW i MMA kursy bukmacherskie na betonline.net.pl. Co nam mówią?

Bonus na obstawianie typów KSW

Zmiany kursowe wynikają również z aktywności graczy. Jeżeli kurs na zwycięstwo spada, prawdopodobnie sporo osób stawia na taki scenariusz. A gdy z 1.20 robi się 1.40 – wiele wskazuje na to, że coraz więcej osób decyduje się grać na przeciwny typ.

Z czego jeszcze mogą wynikać zmiany kursowe? Bukmacherzy internetowi w Polsce nastawieni są na zysk, dlatego też bacznie obserwują, co dzieje się wokół bohaterów różnych wydarzeń. Czasem wystarczy lekka grypa faworyta na kilka dni przed występem, by jego notowania spadły.

Oczywiście, skuteczny sposób na obstawianie MMA nie istnieje i nigdy się to nie zmieni. Trzeba jednak mieć na uwadze, że granie z głową na tę dyscyplinę może dać więcej zysku, niż strat.

Zakłady online KSW. Bonus bez depozytu z kodem!

Zakłady bukmacherskie na MMA
Zakłady bukmacherskie na MMA

Każdy, kto chce sprawdzić się w zakładach na KSW czy walki z innych federacji, może teraz odebrać 29 PLN bez depozytu na stronie marki bukmacherskiej STS.

Legalny bukmacher STS przygotował dla nowo zarejestrowanych kod promocyjny „BETONLINE„. Wpisując go przy zakładaniu konta, można otrzymać 29 PLN bez wpłaty jako freebet, a przy depozycie numer jeden – nawet 1200 PLN!

Bonus od STS
⬇️⬇️⬇️

  • Duży wybór zakładów na MMA
  • 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE
  • Przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN
  • Możliwość obstawiania wielu sportów!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here