Polskie firmy bukmacherskie zamieściły już pierwsze kursy na zbliżającą się galę KSW 43 we Wrocławiu. Kto wydaje się być największym faworytem swojego starcia, a komu nie wróży się większego sukcesu?

Kto faworytem bukmacherów na KSW 43?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Typy na KSW 43 pojawiły się dopiero na około dwa tygodnie przed rozpoczęciem imprezy w Hali Stulecia we Wrocławiu. Bukmacherzy jeszcze nie podali kursów na wszystkie starcia, jakie będziemy mogli zobaczyć 14 kwietnia, ale można pokusić się o stwierdzenie, że zdecydowali się na udostępnienie oferty na najbardziej wyczekiwane przez kibiców pojedynki.

Faworyci KSW 43

Wśród faworytów KSW 43 wymienia się, między innymi, Damiana Janikowskiego, który będzie gospodarzem całej imprezy, gdyż na co dzień mieszka we Wrocławiu. Naprzeciwko polskiego olimpijczyka stanie Yannick Bahat. Mimo że „Czarna Mamba” to solidny, silny rywal, firma bukmacherska LvBET wystawiła na niego kurs przekraczający dwa złote. Jeżeli chodzi o Janikowskiego, za jego zwycięstwo płaci się 1,40.

Patrząc na kursy bukmacherskie, niespodzianki nie powinien sprawić Norman Parke, który zmierzy się z Łukaszem Chlewickim. Jeżeli Polak wygrałby to starcie, każdy, kto na niego postawi, zarobi prawie 3,50 za każdą zainwestowaną złotówkę!

W innym starciu polsko-zagranicznym, to jest Michał Andryszak kontra Phil De Fries, większe szanse daje się temu pierwszemu. Kurs na popularnego „Longera” wynosi zaledwie 1,26, co najlepiej pokazuje, że daje się mu naprawdę ogromne szanse na odniesienie sukcesu podczas KSW 43.

Zacięty pojedynek zapowiada się w oktagonie podczas występu Artura Sowińskiego. Na Polaka czeka Salahdine Parnasse. Stawiając na „1”, można zyskać około 1,80 za wydaną złotówkę, a w przypadku „2” – 1,92.

KSW 43 online

Gala KSW online dostępna będzie w jakości HD i z komentarzem w kilku językach, w tym polskim i angielskim. Gala startuje 14 kwietnia 2018 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu o godzinie 20. Start studia, które poprowadzi Mateusz Borek, zaplanowano na 60 minut przed rozpoczęciem imprezy.

Typy na KSW 43
Typy na KSW 43

Organizatorzy nie ukrywają, że bilety na KSW 43 sprzedają się bardzo dobrze. Po raz kolejny możemy być pewni, że gala okaże się sukcesem. Kawulski i Lewandowski starali się zrobić wszystko, by tym razem nie zabrakło głównie nazwisk związanych przede wszystkim ze sportami walki, a nie różnego rodzaju portalami plotkarskimi i tym podobnymi.

Gdzie obstawiać walki KSW?

Pojedynki rozgrywane w ramach Konfrontacji Sztuk Walki można stawiać za pośrednictwem strony bukmacherskiej www.LvBET.pl. Do obstawiania przez internet wymagane jest konto gracza, które można założyć bez wychodzenia z domu, za darmo i całkowicie legalnie.

Kursy bukmacherskie na KSW pojawiają się zazwyczaj na około dwa, trzy tygodnie przed właściwą galą. Warto jednak podkreślić, że wartości ustalane przez firmy bukmacherskie są zmienne, a wpływ na nie ma bardzo wiele czynników: zapowiedzi zawodników, aktualna forma i tak dalej.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

etoto bonus na mundial