Sensacja! Mamed Khalidov nie zdołał wygrać w main evencie KSW 42. Tomasz Narkun w trzeciej rundzie obalił rywala, a następnie zmusił go do poddania! 

KSW 42 Main Event. Khalidov przegrał przez poddanie! [VIDEO]

Starcie, zgodnie z przewidywaniami ekspertów, rozpoczęło się od kopnięć obu zawodników. Khalidov niemal od początku prowokował swojego rywala (tak, jak ten prowokował go przed KSW 42), chcąc zmusić go do popełnienia jakiegoś błędu. Narkun dwukrotnie otrzymał ciosy, po których wylądował na macie. Czeczen z polskim paszportem wyraźnie miał świadomość, że ma przewagę w stójce i to właśnie w niej starał się rozstrzygać wynik pojedynku.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

W pewnych momentach Khalidov zupełnie rezygnował z gardy. Wyglądało to tak, jakby zawodnik w ogóle nie spodziewał się stójkowego ataku „Żyrafy”. Mimo kilku zrywów tego drugiego, to Mamed został zwycięzcą pierwszego starcia.

Druga runda zaczęła się chwilową przerwą, po której zawodnicy popisywali się przede wszystkim low kickami. Narkun raz na jakiś czas starał się zamknąć Khalidova pod siatką, ale na ambicjach się kończyło, gdyż Mamed szybko wyprowadzał walkę na środek oktagonu, a tam kontynuował swoje prowokacje i przede wszystkim kopnięcia w kierunku przeciwnika.

Na początku trzeciej rundy Narkun przybił piątkę z Khalidovem, ale po chwilowych kurtuazjach doszło do prawdziwej wojny, z której ostatecznie wyszedł zwycięsko fighter z Stargardu.

Khalidov swoją ostatnią porażkę w MMA odnotował osiem lat temu! Według sędziów, zwyciężył w dwóch pierwszych rundach podczas KSW 42, co oznacza, że gdyby dotrwał do końca sobotniego starcia, odniósłby kolejne zwycięstwo.

Tomasz Narkun zwycięstwem z Mamedem Khalidovem z pewnością otworzył sobie drogę do kolejnych wielkich walk w KSW!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here