Fani polskiego MMA mogą zacierać ręce. Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, przyznał, iż jego federacja planuje w tym roku zorganizować pięć gal mieszanych sztuk walki. Najbliższa już 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi. 

KSW zorganizuje w 2018 aż pięć imprez!

Więcej nie znaczy gorzej!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Do tej pory Konfrontacja Sztuk Walki była każdego roku organizowana czterokrotnie. Właściciele organizacji postanowili iść za ciosem i postawili przed sobą ambitny plan dołożenia kolejnej gali, tak aby w 2018 było w sumie pięć imprez pod egidą KSW.

– Od kilku lat organizujemy cztery gale. W tym roku uda nam się dołożyć jeszcze jedną, czyli planujemy w 2018 pięć gal – powiedział Martin Lewandowski w rozmowie z Polskim radiem.

Podczas wywiadu Lewandowski nie chciał ujawnić szczegółów oraz planów na zbliżające się wydarzenia. W marcu odbędzie się KSW 42, natomiast miesiąc później we Wrocławiu – KSW 43. Oficjalny fight card tej drugiej gali ma być sukcesywnie uzupełniany, a kibice o zaplanowanych walkach mają dowiedzieć się w ciągu kilku tygodni.

Z kolei na maj zaplanowano KSW 44, gdzie zobaczymy długo wyczekiwany pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem!

KSW 42 – kto walczy i gdzie oglądać

W Main Evencie najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki zmierzą się ze sobą Mamed Khalidov oraz Tomasz Narkun. Kibice podczas gali obejrzą w akcji również, między innymi, Łukasza Jurkowskiego, Martina Zawadę, Michała Materlę i Scotta Askhama.

Transmisja online z KSW 42 dostępna będzie TUTAJ. Warto zajrzeć na stronę już na kilka godzin przed galą, tak aby zdążyć ze wszystkim przed pierwszą walką.

etoto bonus na mundial