Wiadomo, że na KSW 45, które odbędzie się poza granicami naszego kraju, kibice po raz kolejny obejrzą w oktagonie „Popka Monstera”. Z kim zmierzy się samozwańczy król Albanii?

Popek rewanż KSW

Oficjalnie już KSW 45 odbędzie się na Wembley w Londynie. Wiadomo, że w karcie walk tej imprezy znajdziemy, między innymi, Akopa Szostaka, Damiana Janikowskiego oraz Popka Monstera. Ten ostatni będzie walczył nie tylko o drugie zwycięstwo w MMA, ale także o przedłużenie kontraktu z polską federacją Kawulskiego i Lewandowskiego.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Popek w MMA

Król Albanii, znany polski przedstawiciel hip-hopu, do tej pory w formule mieszanych sztuk walki w KSW odniósł tylko jedno zwycięstwo i to z dość mało wymagającym rywalem, Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką. Paweł Mikołajuw przegrał za to niespodziewanie z Tomaszem Oświecińskim, który ostatnio bardzo szybko poległ z totalnym debiutantem, Erko Junem.

Walka ostatniej szansy

Eksperci nie mają wątpliwości, że Popek nie może pozwolić sobie na kolejną porażkę w oktagonie. Nikt nie poddaje pod wątpliwość, że jest to osoba, która przyciąga przed telewizory wiele osób, ale trudno wyobrazić sobie, by przedstawiciele Konfrontacji Sztuk Walki chcieli podpisywać nowe kontrakty z kontrowersyjnym, aczkolwiek odnoszącym same porażki, zawodnikiem.

Kto rywalem Popka na KSW 45?

Po tym, jak ogłoszono, że Popek wystąpi w brytyjskiej edycji KSW, w internecie pojawiło się wiele spekulacji na temat jego potencjalnego rywala. Początkowo wydawało się, że na Wembley dojdzie do starcia Mikołajuw vs. Szostak, ale Maciej Kawulski zaprzeczył tym plotkom.

Niektórzy twierdzą, że dobrym rywalem dla Popka byłby Erko Jun. Znany trener personalny oraz gwiazda muzyki to ktoś w sam raz do freak fightu. Problem w tym, że Bośniak walczył dla KSW w czerwcu i trudno się spodziewać, by włodarze federacji postanowili go zaangażować w dwóch galach z rzędu.

Popek vs. Oświeciński kiedy rewanż?

Jedną z porażek w KSW Popek odniósł w starciu z Tomaszem Oświecińskim, celebrytą i aktorem znanym z produkcji Patryka Vegi. Na pierwszy rzut oka – rywal solidny, ale teraz już wiadomo, że popularny „Strachu” nie radzi sobie w oktagonie najlepiej, a Popek, mający doświadczenie w MMA, nie miał prawa przegrać pojedynku z tym wojownikiem. Stało się jednak inaczej, co wyjątkowo obniżyło notowania króla Albanii.

Czy na Wembley mogłoby dojść do rewanżu walki Popek vs. Oświeciński? Po tym, jak ten drugi odniósł ostatnio porażkę, wydaje się to mało prawdopodobne. Szczególnie, że aktor ma słabą kondycję i nic nie wskazuje na to, by udało mu się stoczyć dwie walki w ciągu pół roku.

Popek Monster na KSW 45

Rywala Popka poznamy prawdopodobnie w wakacje. Na tę chwilę wiele wskazuje na to, że będzie to ktoś z zagranicy. Może z Wielkiej Brytanii? Wszystkiego dowiemy się wkrótce!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here