Filip Wolański poznał swojego rywala, z którym przyjdzie mu zmierzyć się podczas gali KSW 44. Naprzeciwko Polaka stanie niebezpieczny, debiutujący w Konfrontacji Sztuk Walki Daniel Torres!

KSW 44. Trudne zadanie przed Wolańskim!
KSW 44. Trudne zadanie przed Wolańskim!

Popularny „Wolan” może pochwalić się znakomitą serią 10 wygranych z 11 ostatnio odbytych pojedynków. Wolański jedyną porażkę w ostatnim czasie odnotował w starciu z Marcinem Wrzoskiem. Jeżeli chodzi o wygrane, to ostatnio Polak rozprawił się z Denilsonem Nevesem de Oliveirą oraz Bartłomiejem Koperą.

Warto przypomnieć, że pojedynek Wolańskiego z Wrzoskiem został ogłoszony najlepszą walką MMA w 2016 roku w naszym kraju.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Daniel Torres to 24-letni Brazylijczyk, który jeszcze nigdy nie miał okazji wystąpić przed polską publicznością na gali KSW. Godny uwagi jest fakt, że zawodnik z Kraju Kawy jest niemal tak skuteczny w ostatnim czasie, jak jego najbliższy rywal. Torres w 8 ostatnio stoczonych walkach tylko 1 raz schodził z oktagonu jako pokonany.

Gdyby Torresowi udało się pokonać Wolańskiego, zaliczyłby czwarty triumf z rzędu. Polak na pewno jednak nie będzie dla niego łatwą przeprawą.

„Lyoto” nie będzie jedynym debiutantem na KSW 44. W środę ogłoszono, że podczas tej imprezy dojdzie do pojedynku dwóch zawodników dopiero zaczynających przygodę z Konfrontacją Sztuk Walki, to jest Szymona Przybysza oraz Dawida Gralki.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here