Na prawie równy miesiąc przed startem gali KSW 44 organizatorzy imprezy opublikowali w internecie kolejną zapowiedź. Tym razem to bardzo oryginalny materiał, który powinien zainteresować nie tylko miłośników sportów walki, ale także… gier komputerowych!

KSW 44 The Game, czyli niecodzienna zapowiedź gali
KSW 44 The Game, czyli niecodzienna zapowiedź gali

KSW 44 odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie. Data startu tego wydarzenia cały czas jest widoczna w kolejnej oficjalnej zapowiedzi wideo. Trzeba przyznać, że osoby odpowiadające za marketing w Konfrontacji Sztuk Walki stanęli tym razem na wysokości zadania. Dodany przez nich filmik to powiew świeżości, jakiego w polskim MMA brakowało już od pewnego czasu.

Nowa „reklamówka” KSW 44 otrzymała nazwę „KSW The Game”. Wystarczy obejrzeć parę sekund poniżej zamieszczonego materiału, aby przekonać się, dlaczego. Pudzianowski jako bohater z piłą łańcuchową, Bedorf jako żołnierz z futurystycznym, i pewnie niebezpiecznym, okiem oraz Tomasz Oświeciński w białej koszuli, kapeluszu oraz cygarem, które zapala… własną dłonią.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Mimo że najnowszy trailer KSW 44 opublikowano już po tym, jak poznaliśmy nazwisko rywala Michała Materli, Zawada także pojawia się w zapowiedzi. Najlepiej będzie, jeśli sami zobaczycie, w jakiej roli zaprezentowano tego fightera.

Która z charakteryzacji najbardziej wam się podoba i dlaczego? Czy uważacie, że rola rzeźnika pasuje do Pudzianowskiego, a może bardziej powinien być on zaprezentowany jako wściekły kierowca ciężarówki z baseballem w rękawie flanelowej, nieco podniszczonej koszuli?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here