Podczas Konfrontacji Sztuk Walki 44 w Ergo Arenie dojdzie do pojedynku Michała Materli z Martinem Zawadą. Na oficjalnym kanale KSW pojawiła się właśnie oficjalna zapowiedź tego wydarzenia!

KSW 44. Oficjalna zapowiedź walki Materla vs. Zawada
KSW 44. Oficjalna zapowiedź walki Materla vs. Zawada

Michał Materla początkowo nie był brany pod uwagę przy obsadzaniu oficjalnej karty walk KSW 44. Doświadczony fighter dostał jednak szansę pokazania się publiczności, po tym jak z występu przez kontuzję musiał zrezygnować Borys Mańkowski.

Rywalem wojownika ze Szczecina będzie Martin Zawada, który w swoim ostatnim starciu poradził sobie z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim. Pogromca legendy KSW na swoim koncie ma 28 wygranych i 14 porażek. W swojej karierze walczył, między innymi, z Igorem Kołacinem, Krzysztofem Kułakiem, Mamedem Khalidovem i Janem Błachowiczem.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

34-latek zwany „King Kongiem” trenuje na co dzień w Niemczech. Jego postępy w przygotowaniach bacznie obserwuje brat David, natomiast partnerami w siłowni są, między innymi, Roberto Soldić i Erko Jun.

Ostatnim przeciwnikiem Materli był Scott Askham, który podczas KSW 42 zaskoczył go silnymi kopnięciami na wątrobę. Tamten pojedynek zakończył się niezwykle szybko, co z pewnością zmobilizowało zawodnika Berserkers Team do jeszcze cięższej pracy przed kolejną Konfrontacją Sztuk Walki.

Przypominamy, że w walce wieczoru KSW 44 zmierzą się ze sobą Mariusz Pudzianowski oraz Karol Bedorf. Freak fightem będzie natomiast spotkanie Tomasza Oświecińskiego ze wspomnianym już Erko Junem.

Poniżej przedstawiamy wam oficjalną zapowiedź pojedynku Materla vs. Zawada:

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here