Podczas trójmiejskiej Konfrontacji Sztuk Walki 44 zobaczymy pojedynek Tomasza Oświecińskiego z Erko Junem. Kim jest ten tajemniczy, muskularny facet z Bośni? Postanowiliśmy przybliżyć wam jego sylwetkę!

KSW 44. Kim jest Erko Jun?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Gala KSW 44 odbędzie się już w czerwcu tego roku, tak więc jej organizatorzy nie mają zbyt wiele czasu na przygotowanie karty walk. Wiadomo już na pewno, że w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Karolem Bedorfem. Te dwa nazwiska wyraźnie pokazują, że najbliższa Konfrontacja będzie tą, która nie powinna narzekać na brak zainteresowania.

Podczas KSW 43 dowiedzieliśmy się, że Tomasz Oświeciński spotka się w czerwcu z Erko Junem. Piosenkarz, kulturysta, trener personalny? W internecie na temat tej postaci jest wszystko i jednocześnie niewiele. Na pewno nie można nazwać tego fightera doświadczonym, gdyż, jak sam przyznaje, MMA ćwiczy dopiero od 5 miesięcy!

Najbliższy rywal polskiego aktora znanego z ról w filmach Patryka Vegi nie ukrywa, że mieszane sztuki walki traktuje jak biznes, chociaż jego życiowym marzeniem było kiedyś zmierzyć się z kimś w oktagonie. Jun przygotowuje się do walki tak solidnie, jak tylko potrafi i chce, by jego występ w Polsce zaliczony był to tych najbardziej szalonych… w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Sam zawodnik nie chce zbyt wiele mówić na swój temat. W Polsce prawie nikt o nim do tej pory nie słyszał, a on nie zamierza tego zmieniać. Przyznaje, że liczy na to, iż po KSW 44 każdy dowie się, kim jest Erko Jun i na co go stać.

Jak uważacie, zawodnik z Bośni ma szansę odnieść sukces w czerwcu czy raczej skazujecie go na porażkę?

etoto bonus na mundial