Poznaliśmy kolejną walkę, która znajdzie się w karcie imprezy KSW 44. Podczas gali w Ergo Arenie na pewno zobaczymy pojedynek Gracjana Szadzińskiego z doświadczonym Paulem Redmondem!

KSW 44. Gracjan Szadziński zmierzy się z weteranem UFC!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Gracjan Szadziński rozpoczął przygodę z KSW dość przypadkowo. Na KSW 38 w ostatniej chwili zastąpił Marifa Piraeva w walce Kamilem Szymuszowskim. Nie udało mu się tamtego pojedynku wygrać, ale pokazał się z dobrej strony, dzięki czemu zapracował sobie na kontrakt z największą polską federacją MMA.

Ostatni raz zawodnika ze Stargardu kibice oglądali w akcji podczas KSW 41, kiedy to wyszedł do pojedynku z Maciejem Kazieczką. W tym przypadku o porażce nie było już mowy. Szadziński w efektowny sposób poradził sobie z rywalem jeszcze w pierwszej rundzie, a jego kolejny występ dla Konfrontacji Sztuk Walki był niemal pewny.

Na KSW 44 zobaczymy Szadzińskiego w rywalizacji z doświadczonym Paulem Redmondem, który obecnie jest w znakomitej formie, mając na koncie trzy wygrane z rzędu. Pojedynek zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż zmierzą się ze sobą doświadczenie kontra głód wygrywania połączony z chęcią zaistnienia w „wielkim świecie”.

Przypominamy, że Konfrontacja Sztuk Walki numer 44 odbędzie się 9 czerwca w Trójmieście. W main evencie zobaczymy pojedynek Pudzianowskiego z Bedorfem, a w freak fighcie Tomasz Oświeciński stoczy pojedynek z gwiazdą bośniackiej muzyki, Erko Junem.

Interesuje was obstawianie KSW? Sprawdźcie już teraz, jakie są typy na KSW 44!

KSW 44. Gracjan Szadziński zmierzy się z weteranem UFC!
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial